Wpis z mikrobloga

@zbierski9: tak między nami to uważam że tatuażysta dobierał się do laski , o gwałcie czy molestowaniu to raczej mowy być nie może , poprostu frajer nie umiał odczytać mowy ciała godzinę jej naciągał ten tatuaż na cipie i nie połapał się że coś jest nie tak XD
tak między nami to uważam że tatuażysta dobierał się do laski


@solo_living_yolo: nikogo nie obchodzą twoje urojenia podparte wysrywem anonimowego trolla, no chyba że będziesz dalej typa publicznie oskarżał, to może podczepi także i twojego nicka pod sprawę tej parszywej laski i razem będziecie świecić przed sądem za kilka miesięcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbierski9: jaka sprawiedliwość? Zamiast czepiać się osób które faktycznie coś pisały do tego tatuażysty wyrywasz z kontekstu komentarze moje i @namotim_ o tym, że można znieruchomieć ze strachu i sam próbujesz robić podobną nagonkę, tylko - jak słusznie zauważył @niochland - podkreślając, że chodzi o różowe paski. Mimo, że jedyny konkretny komentarz krytykujący bezposrednio tatuażystę jaki wkleiłeś napisał niebieski.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zbierski9: ty nie masz pojęcia jak takie sprawy działają, prawda? Prokuratura nie zareaguje na twoje wyrwane z kontekstu screeny albo na komentarze ludzi, którzy napisali pod jej postem "współczuję".

plus:

kolejny niewinny, nie wie o co chodzi.


Koezystasz z portalu ze śmiesznymi obrazkami. i nie potrafisz wyczuc sarkazmu. Spójrz na profil kolegi zanim znowu zarzucisz komuś coś czego nie robił... To co się wydarzyło jest przykre, ale swoimi zarzutami nie poprawiasz
@shitty_support: Niestety ale łżesz. Powyżej wskazuję że @Bdzigost który różowym paskiem nie jest, również brał udział w linczu. Wśród moich listy dowodów spora część to niebieskie paski, ale faktem jest że to różowe z jakiegoś tajemniczego powodu, szczególnie wściekle atakowały tego tatuażystę.

A co do "wyrywania z kontekstu", to jesteś doprawdy urocza. Zaczęłaś od bardzo ostrych oskarżeń, które w miarę jak lincz tracił impet, zamieniałaś na coraz łagodniejsze osądy. Nie zmienia
ty nie masz pojęcia jak takie sprawy działają, prawda? Prokuratura nie zareaguje na twoje wyrwane z kontekstu screeny albo na komentarze ludzi, którzy napisali pod jej postem "współczuję".


@namotim_: Nigdzie nie piszę że cokolwiek zgłaszam do prokuratury. Natomiast jestem w kontakcie z tatuażystą i to on, jak zechce i uzna że wy także go oskarżałyście publicznie o przestępstwo, dołączy do sprawy oprócz nicka @wolfKida kilku innych użytkowników. Rzutem na taśmę. Nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbierski9: nie, nie broniłam opki, tylko pisałam, że są sytuacje gdzie ktoś nie jest w stanie wyrazić sprzeciwu i jest to zjawisko opisane w medycynie, bo niektórzy to negowali. Takie było sedno moich wypowiedzi i Twoja interpretacja tego nie zmieni.

Robisz taką samą nagonkę jak opka, tylko przesadzając w drugą stronę. A szkoda, bo nawet dawałam Ci plusy w wypowiedziach na temat tego, że powinna ponieść konsekwencje. No ale masz już
@namotim_: jeśli opka zgłosiła sprawę na policję , to najpierw zostaną przesłuchane obie strony co do okoliczności zdarzenia , po zakończeniu postępowania cały materiał z postępowania zostanie przekazany prokuratorowi i ten podejmie dopiero decyzję czy sprawa trafi do sądu , ogólnie to laska spieprzyła sprawę koncertowo chodzi mi tu o udostępnianie danych opa , nawet jak by miała wyrok to jest rodo i nie można takich danych udostępniać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@solo_living_yolo: wiem jak to działa, sporo czytałam o takich rzeczach, pamiętasz dlaczego xd A typ myśli, że w procesie o zniesławienie, czy tam z jakiego artykułu kk/kc będzie tatuażysta zgłaszał opkę, oskarżonych zostanie 100 osób, czy ile tam tych screenów nazbierał, i wszyscy odpowiedzą za to przed sądem. W dodatku za komentarze wyrwane z kontekstu. To tak nie działa. Nawet nie wezwą takich osób na świadków.
@namotim_: wezwanie poleconym na komisariat jako świadka na okoliczność i spisanie zeznań, później ewentualnie zmiana na kwalifikacji i spisanie wyjaśnień w charakterze oskarżonego, później już rozprawa sądowa, nie martw się, żaden prokurator nie będzie cię fatygował jeśli ofiara linczu w ogóle zdecyduje się dołączyć także i twój nick.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zbierski9: ja się nie martwię bo nic nie zrobiłam, koleżanką z którą wcześniej pisałeś też nie, to ty się odkleiłeś :) Żadna z nas nie będzie oskarżona, skarbie. Żadna z nas nawet nie będzie świadkiem. Po prostu obserwuję ten wątek bo mnie niesłusznie zawołałeś i trochę mnie bawi twoje podejście do tak poważnej sprawy. To co piszesz, to straszenie sądem randomów z neta i post w którym oznaczasz tylko różowe, jest