Wpis z mikrobloga

@LaBt3c: Banki musiały na szybko wprowadzać zmiany w swoich systemach więc nic dziwnego, że pojawiają się różne kwiatki. Niektórym po wzięciu WK oprocentowanie pokazało 0% (mBank), niektórym w harmonogramie wyskoczyła rata października o 100% wyższa niż mieli dotychczas.
Nie panikujcie i dajcie bankom trochę czasu na ogarnięcie tego burdelu.
@dawid110d: Możliwe, na infolinii mi powiedzieli, że to przez to, że składałem wniosek o WK na samym początku... Ale to przecież powinni testować rozwiązania zanim je wdrażają, czyż nie? Gdybym nie zapisał wszystkich szczegółów kredytu to pewnie bym nie zauważył
@dawid110d: No jasne, inne banki dały radę, tylko biedne Millenium i ING miały zbyt mało czasu ;D Znalazł się obrońca biednych banków, błędy oczywiście zdarzają się na korzyść banków, a nie klientów.
tylko biedne Millenium i ING miały zbyt mało czasu ;D


@LaBt3c: Nie tylko, bo mój Pekao SA też #!$%@?ł i nie wprowadzili możliwość złożenia wniosku o WK na przyszły rok ;)

Znalazł się obrońca biednych banków


@LaBt3c: Nie obrońca, a po prostu patrzę na to ze zrozumieniem xD
@LaBt3c: Nie tylko, bo mój Pekao SA też #!$%@?ł i nie wprowadzili możliwość złożenia wniosku o WK na przyszły rok ;)


@dawid110d: w Millennium wniosek możesz złożyć tylko na ten kwartał xD, kolejny pewnie odblokują 1 października i tak będą dawkować, coby Klient nie mógł od razu się zapisać na wszystkie możliwe (jak np. w Aliorze) i mu się w jakimś kwartale zapomniało ( ͡° ͜ʖ ͡°