Wpis z mikrobloga

Kluczowa decyzja w kraju ogarniętym wojna...


@ImNewHere: bo taki postulat zebrął iles tysiecy głosów w elektornicznym głosowaniu co przymusza prezydenta do odniesienia sie do tego. Może to szokowac w Poslce gdzie władza może olewać istnienie posulatów majacych poparcie, ale tam maja takie prawo, że sobie głosuja i władza nie może tego zignorwac udajać, że nic nie ma. Musża sie wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
@ImNewHere:

- człowieku, w Ukrainie jest wojna, prezydent nie ma czasu przepraszać za Wołyń

Rząd Ukraiński jest w stanie zajmować się wieloma rzeczami na raz. To nie jest tak, że dlatego, że będą przygotowywać taką zmianę prawną przestaną zajmować się wojną.


Ogólnie to serduszkiem za Ukrainą i pluje na Ruskich, ale do takich fikołków to trzeba mieć kręgosłup z gumy XDDD
  • Odpowiedz
  • 5
@ImNewHere: Uzasadnij dlaczego niby mam wyprany mózg? Bo nie przeszkadza mi rozszerzenie prawa które sama już posiadam na marginalizowaną grupę społeczną?


Ponieważ podejrzewam, że jesteś młodą dziewczyną która ogląda netflixa, ma Instagrama i jest woke.
Powiedz mi dlaczego 70% wszystkich manifestacji lewicowych to młode dziewczyny ? Został wam wyprany mózg, zaczęło się od Facebooka kończy się na netflixie gdzie serial nie może powstać już bez homo postaci gdzie ci ludzie
ImNewHere - > @ImNewHere: Uzasadnij dlaczego niby mam wyprany mózg? Bo nie przeszkadz...

źródło: comment_165953040796CBFs7glg0AabYRymiBuD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ponieważ podejrzewam, że jesteś młodą dziewczyną która ogląda netflixa, ma Instagrama i jest woke.

Argumentum ad netflixum xD Popieram to bo to właściwa rzecz, nikomu to nie szkodzi a elgiebety będą miały te same prawa. Poza tym mam znajomych LGBT i wiem, że jest to im potrzebne.
  • Odpowiedz
@Monifufka xd, absolutnie netflix, nigdy by nie wybielal czarnych ludzi nawet gdy zachowują się jak bydło, gdy po białych jedzie nawet w sytuacjach, w których są niewinni.

Przykłady zachowywania się jak bydło - pewien czarny pan spowodował wypadek, I jego bialy kolega musiał udać się do centrum medycznego przez ten wypadek. Oczywiście najważniejsze dla niego było uchylanie się od konsekwencji, I mówienie,że to nie on spowodował wypadek, dopiero parę minut później
  • Odpowiedz