Wpis z mikrobloga

@Mr_andrzej: Pary z kobietami 23, 24, 25 się zdarzają choć nie często (80% to matche z kobietami około 30), ale par z kobietami 18-22 to praktycznie nie mam (nawet gdy miałem od 18 zakres). Także nawet jakbym chciał to raczej nie mam opcji by pośród nich wybierac
@chado_podobny: wczoraj byłem na spotkaniu z Ukrainką wiek 23, na czwartek kolejna Ukrainka 23 lata. 18-22 ciężko. Być może dlatego ze Tinder z automatu ustawia zakres +-10lat, wiec sporo kobiet ma standardowy zakres ustawiony
@chado_podobny: Skoro standardowo szukasz 28-34 to zakładam że jesteś pewnie w okolicy 34-38. Więc patrząc na dziewczyny 18-26 na tinderze nie masz prawdziwego obrazu rzeczywistości. Bo widzisz dziewczyny 18-26 ale tylko takie które szukają 10-20 lat starszego faceta, czyli najprawdopodobniej sponsora.
@chado_podobny: Ja ostatnio przespałem z byłą co figlowaliśmy jak miała 21-22 lata. Teraz ma 26 i już czuć było różnicę w cyckach i dupie chociaż wciąż jest szczupła. Nic nie wisiało, ale jak była młoda to wszystko było twarde jak skała ¯\_(ツ)_/¯

To samo jest z facetami jak rozejrzę się w pracy po rówieśnikach to większość brzuchatych i zatłuszczonych.

Po 30 idealnie wychodzi kto o siebie dba, a kto zapija browarem