Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija dokładnie rok mojego #odchudzanie i chciałem się pochwalić co udało mi się osiągnąć.

Zaczynałem z poziomu ~135kg, aktualna waga to 93kg. W rok schudłem z poziomu otyłości II stopnia do niemal wagi prawidłowej (aktualne BMI 25.23). Z perspektywy czasu wiem, że mogłem poprawić trochę rzeczy, ale i tak jestem cholernie dumny z wyniku. Docelowo chciałbym zrzucić jeszcze 8-10kg i zbudować trochę zdrowej masy.
Wszystkim którzy również walczą o lepszego siebie życzę dużo wytrwałości i cierpliwości. Efekty wynagradzają cały wniesiony trud i wysiłek.

#chudnijzwykopem
  • 17
Dziękuję!

@aiding @Moto_Moto @sha4ky W sumie to nie zrobiłem nic odkrywczego, zacząłem od diety (w moim przypadku catering pudełkowy 2000kcal), pod koniec września zacząłem "biegać". Za pierwszym razem dałem radę przebiec jakieś 300 metrów po czym drugie tyle musiałem przejść żeby złapać oddech, takim marszobiegiem pokonywałem na początku jakieś 2.5km 3x tygodniowo stopniowo zwiększając udział biegu w całym dystansie. Okres listopad-marzec w zasadzie przezimowałem pod kątem ćwiczeń, ale cały czas trzymałem dietę