Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6759529/aktorzy-serialu-lotr-potwierdzaja-wymazanie-prac-tolkiena-na-rzecz-modernizmu/
Prywatna korporacja przerabia znane dzieło kultury na papkę dla mas. Winna oczywiście lewica. Pomijam już nawet fakt, że zdaniem jednego z nich cele lewicy nastawionej tradycyjnie na postęp i nowoczesną utopię pokrywają się nagle z anarchoprymitywizmem. Przyznam, że jestem już zmęczony tępotą prawicy i jej niezdolnością do poprawnego wnioskowania. Jak mówiłem wcześniej, z kucami nawet nie ma sensu dyskutować, bo oni mają papkę zamiast mózgu.
#antykapitalizm #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #neuropa #bekazkuca #4konserwy #lotr #wladcapierscieni
Al-3_x - https://www.wykop.pl/link/6759529/aktorzy-serialu-lotr-potwierdzaja-wymazani...

źródło: comment_16594288616uX1tl919jjjJMCEacrT4Q.jpg

Pobierz
  • 7
@Al-3_x: daj spokój. Nad złotym Elonem który przejmuje twittera "dla wolności słowa" też się dzieciaki zachwycały. Jak wklejałeś przykłady jaki to Elon nie jest złoty człowiek to było kasowanie komentarzy i wrzucanie na czarną listę xD

K0nfiarze nie odróżniają polityki od wykalkulowanego biznesu i wszędzie się dopatrują tego mitycznego lewactwa. Sama definicja lewactwa jest tak w #!$%@? rozmyta już, że nic nie znaczy, bo głównie opiera się na tym, że jak
@Al-3_x: Wszyscy przekonani, że pozjadali wszystkie rozumy świata i lewaki są lewakami tylko dlatego, że nie mają wiedzy o ekonomii. Z resztą kiedyś sam kucowałem, to też się trochę tak myślało. Chociaż za moich czasów kucowania jedna rzecz mi nie pasowała - skoro tyle osób wierzy w lewicowe idee, to przecież coś w nich być musi, więc szukałem informacji o ideowych podwalinach tych ruchów, no i znalazłem w nich sens. Dzisiaj
@Al-3_x: ale to są ludzie z postrzeganiem świata na zasadzie " to co lubię, to jest prawicowe, to czego nie lubię, to lewactwo"

i tak działania różnych bezosow, musków i innych możnych świata są "lewactwem"(!), cokolwiek ma to znaczyć(dziś mi wyskoczył jakiś wpis, gdzie jako "bekezlewactwa" oznaczono opis na tinderze laski, że szuka bogatszego gościa).

niestety, straty jakie ich #!$%@? robi w umysłach(już nie tak młodych) ludzi, są chyba już nie
@Al-3_x: Generalnie to polecam nie czytać tych odklejek na głównej bo tam nawet na standardy wykopu króluje niezwykły festiwal głupoty. Z drugiej strony zastanawiam się po jaki wuj lewicowcy sami się pchają do bronienia tego kału który ma wypuścić amazon xD