Wpis z mikrobloga

Jak to jest teraz z tymi egzaminami na technika informatyka? Bo widzę że są jakieś ee09, czyli co macie 9 egzaminów? Czy to są jakieś dodatkowe dla chętnych?

Ja sam kończyłem ten kierunek w 2015 to miałem dwa egzaminy pod koniec szkoły, teorie abcd, oraz praktyczny który polegał na napisaniu wypracowania na temat naprawy komputera.

Tak w sumie jeszcze z ciekawości, jest już linux w technikum czy dalej wszystko na windows.

#technikinformatyk #informatyka #techbaza
  • 6
@K-S-: najnowsza podstawa to inf.02 i inf.03, ee08 i 9 było wcześniej. Jest linux, chociażby apache było do skonfigurowania w tym roku, jakieś podstawy sieci, pytania na teorii z całego zakresu pod tytułem informatyka, takie wszystko i nic.
@Matix1331: Czyli jak? Bo z tego co wyczytałem są tylko dwie kwalifikacje?

Co do nauki to polecałbym przyjąć odwrotną taktykę ;) Najpierw matura a jak starczy czasu to egzaminy zawodowe.
@K-S-: szkoła ustala terminy egzaminów, pierwszy egzamin po trzecim roku, a drugi po czwartym. Na niektórych uczelniach tytuł technika daje dodatkowe punkty np. na AGH na niektórych kierunkach, a od przyszłego roku również na PG