Wpis z mikrobloga

Stary twoje życie od urodzenia to praktycznie cały czas przewlekły stres i poczucie zagrożenia ze strony patologii w domu, znajomych w szkole i ludzi ze wsi ?

Wszystko siedzi w twojej głowie weź dwa głębokie wdechy i ci przejdzie, ja tak zrobiłem jak mam nie chciała mnie zawieźć do kina ze znajomymi
A poza tym to twoja wina bo po co jako dzieciak się denerwowałeś
#blackpill
harold97 - Stary twoje życie od urodzenia to praktycznie cały czas przewlekły stres i...

źródło: comment_1659418327l2Uhh0Q36HKC1Jy5tnsiKz.jpg

Pobierz
  • 34
@harold97: No tak, lepiej chłopaka usprawiedliwić że niczego w życiu nie osiągnie i że to nie jego wina, i w sumie to może się wieszać bo niczego nie zmieni.
Z perspektywy osoby która od 13 lat zmaga się z nerwicą i depresją mogę powiedzieć że moje życie gdy nic z tym nie robiłem było podłe, non stop miałem myśli samobójcze i byłem mega nieszczęśliwy. Psychiatra, psycholog oraz dużo poświęcenia doprowadziło mnie
@Mrbimbek: czekałem na taki komentarz XD
Człowiek sukcesu, życie niemal jak z bajki, walka z przeciwnościami jak w filmie
a nic o tobie nie słychać w mediach i zamiast nie marnować czasu siedzisz i kłucisz się na przegrywowych tagach
kogo ty chcesz oszukać ?
@harold97: kłócisz*
Lubię sobie pośmieszkować na wykopie, to fakt.
Media? Kto powiedział że mam jakiekolwiek parcie na szkło? Pomogłem wielu osobom w decyzji zasięgnięcia pomocy specjalistów, przez co większość z nich zmieniła swoje życie o 180 stopni i potrafią teraz funkcjonować normalnie w społeczeństwie, jestem z nich bardzo dumny i Ty nigdy tego nie zrozumiesz, bo jedynie potrafisz być toksyczny ;)
@harold97: próbujesz wmawiać ludziom że nie są oni winni swojej sytuacji, że nie są w stanie niczego z tym zrobić i pokazujesz im że mogą dalej siedzieć bezpiecznej w piwnicach bo przecież mieli w życiu dużo stresu. No tak, bo każdy inny człowiek to ma lekko i nie musiał wychodzić ze swojej strefy komfortu by coś osiągnąć.
@Mrbimbek: widać , że masz coś we łbie nie tak ze stykami skoro takie wnioski wysuwasz
równie dobrze ja mogę wysunąć wniosek, że ty obwiniasz ludzi za to, że urodzili się w patologii i w wieku 6 lat nie mają tak udanego życia jak oskarek deweloperski
Stres towarzyszy mi ciągle i nawet kiedy wydaje mnie się, że nie jestem zestresowany, to tak naprawdę jestem, tylko przyzwyczaiłem się do takiego poziomu stresu. Stresuję się przy odpoczynku, piciu herbaty, przed snem i po przebudzeniu. Nawet teraz jak piszę ten komentarz.


@eschatoestetyzm: to

i do dziś nie wiem skąd się bierze

Różne rewelacje się w życiu działy, ale nie bardzo widzę, żeby to było coś, co miało na mnie oddziaływać
@Mrbimbek

Psychiatra, psycholog oraz dużo poświęcenia doprowadziło mnie do momentu gdzie mam dobrą pracę, piękna dziewczynę i jestem w życiu szczęśliwy, cieszę się z każdego nadchodzącego dnia.


Czyli wmówiłeś sobie urojenia na temat świata.
Pamiętaj, że któregoś dnia nadejdzie śmierć Twojej pięknej dziewczyny, a wcześniej prawdopodobne jest, że zgodnie mechanizmami opisywanymi przez psychologię ewolucyjną puści się na boku. A to są i tak sprawy drugorzędne.
@kopawdupeswiniom: śmierć nadejdzie dla każdego co to ma tu do rzeczy xD do śmierci jeszcze czeka mnie tyle wspaniałych chwil że nie będę o tym za szybko myślał xD
Dziewczyna mi się puści bo tak przewidział wykopek Nostradamus ( ͡° ͜ʖ ͡°)