Wpis z mikrobloga

@lucynek12: W kołchozie przepracowałem w lipcu równe dwa tygodnie. Ludzie z którymi byłem na linii co do jednego rocznik 98. Dwójka już miała dzieci, najeżdżali na Ukraińców którzy z nimi pracowali, żarty typu "chodź na kolanko" rzucone do losowej dziewczyny czy rozmowy o tym jak super byłoby gdyby znowu promocja na 12 piwek w biedronce się pojawiła. Przesiąknięci januszową mentalnością, kołchoz zabił młodych ludzi.

Kołchoz zastąpiła praca na słuchawce z domu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@przegryw_z_00: i co z tego, że wieksza odpowiedzialność? Własnie o to chodzi w pracy żeby brać jak najwiecej odpowiedzialności bo za tym idą wieksze pieniądze i rozwój. Radziłbym Ci zrobić ten kurs, a CV powysyłać na magazyny na Śląsku bo tam w głupim amazonie dostajesz 4k netto i pracujesz 4 dni w tygodniu po 10h, a 3 dni masz weekend
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przegryw_z_00: zarabiam dużo ale w zamian za to mam taką odpowiedzialność, że w zasadzie jeden błąd może kosztować od kilkudziesięciu tysięcy do nawet miliona. Myślisz, że wsadziliby kogoś na takie stanowisko za 3k netto? Im większe ryzyko tym większa kasa. Musisz brac to ryzyko na klate, a nie martwić się że bedziesz miał wiekszą odpowiedzialność czy więcej obowiązków
@Zarzad_pana_areczka nawet nie musi wyjeżdżać na ślask, chłopu się poprostu nie chce, albo jak stwierdził on nie będzie więcej zarabiał na innym stanowisku bo większa odpowiedzialność. Z takim podejściem ciężko zarobić więcej, szczególnie gdy nie ma się zbyt wiele do zaoferowania na rynku pracy. Jestem z powiatowego w Małopolsce i nawet w kołchozie, januszexie zarabia się więcej niż 2k. Co prawda część pod stołem ale to więcej.