Wpis z mikrobloga

  • 0
@przegryw_z_00 i w miejscowości oddalonej o te 20 km jest tylko jedna firma i ona płaci 2500? I zupełnie nie ma opcji żeby zarobić więcej ? Jakoś Mirku mi ciężko w to wszystko uwierzyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@przegryw_z_00: Dziś do mojego kołchozu przychodzi nowy pracownik. Już jest obstawianie ile wytrzyma i czy więcej niż tydzień. Pensja na start to minimalna+mała premia, czyli w sumie 2600-2800. W ostatnim miesiącu odeszło 3 pracowników z załogi kilkunastoosobowej xD
Kolega co go będzie szkolić, mówił że to jego 19 szkolenie xD Sam pracuje tam ze 2 lata.
Na rozmowie obiecanki ile to można zarobić, szczeble kariery, rangi. A jak przychodzi co
  • Odpowiedz
@mikau: skrót myślowy. Materiał przychodzi na paletach, trzeba go podnieść, przetworzyć na produkt pracując manualnie i odłożyć na kolejną paletę. Może to być nawet kilka ton dziennie.
  • Odpowiedz
@Levander: a tak całkiem serio gdyby moja matka robiła za najniższą jak byłem dzieckiem to miałbym raj przy tym co miałem. Może by się nawet gdzieś udało wyjechać na weekend w wakacje.
W sumie broniłem tych ludzi jak pisałeś o plaży i otyłych dzieciach najpewniej nazartych najtańszym niezdrowym żarciem
  • Odpowiedz