Wpis z mikrobloga

Mam w rodzinie kolesia typowego prawaka. Na facebooku jego profil wygląda tak: flaga Polski, Jasna Góra, święte obrazki, Ukraińcy won xD, ale teraz przeszedł sam siebie udostępniając post jakiegoś randoma z twittera.
Wielki patriota, który nie zna swojego języka xD
Tak, Ukry - wracajcie do zdemolowanych domów, bo jest spokój i przestańcie ciągnąć socjal xD Odbudujcie sobie wszystko xD
Najglosniej krzyczy ten, kto się boi, że jemu z socjalnego koszyka za mało kapnie
#ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazpodludzi
Mekeke2 - Mam w rodzinie kolesia typowego prawaka. Na facebooku jego profil wygląda t...

źródło: comment_1659367697kGSPRu1IuvuFwKvgizU2Yx.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k ktoś tanszy o tych samych umiejętnościach kogoś wygryza to wniosek jest jeden - ten wygryziony jest po prostu głupi, bez unikalnych umiejętności. I niezależnie czy by przyszedł Ukrainiec, Żyd, Pies czy chomik


@Mekeke2: Tylko ten Polak ma rodzinę i mieszkanie na utrzymaniu a Ukrainiec jedzie na najtańszym jedzeniu i mieszkają w kilku... Jak on ma z nim konkurować? jeść mniej lub zamieszkać w szałasie?
  • Odpowiedz
@JIDF: chyba zna lepiej język polski, potrafi chyba ukonczyc najprostsze kursy, ktore podniosą jego wartość na rynku pracy chociaz o 20%, a to da jemu mozliwosci na pracę jakąkolwiek inną niż za minimalną.
  • Odpowiedz
@Mekeke2: Po 8 godzinnej pracy człowiek musi odpocząć, zrobić sobie jeść,zając się domem i dziecmi... a do tego być wyspanym na następny dzień bo znowu do pracy. I weź tu znajdź czas na kurs.. Łatwo się mówi a trudniej zrobić..
  • Odpowiedz
@JIDF: ja tak robię i co? Nie da się? Też mam dziecko, pracuję na pelen etat i też się uczę. Da się?
Nie da się mówi tylko leń.
Czyli, ze co - jak masz dziecko i pracujesz to przez 20 lat jestes uziemiony i nie da się rozwijać, bo musisz isc spać, zjesc i odpocząć?
Powiedz to innym, którzy zrobili znacznie większe kariery i osiągneli coś w zyciu mając normalne
  • Odpowiedz
@JIDF: no ja wlasnie widze inaczej. Wiele z moich znajomych ma rodziny, pracę i mają czas na rozwój.
Jak się chce to da się. Wystarczy nie być leniem
Odpowiedz mi: czyli jak masz dziecko, pracę to już kaplica i nie dasz rady za #!$%@? się rozwinać przez 20 lat, bo musisz "zjesc, odpocząć i polozyc sie spac", prawda?
  • Odpowiedz
@JIDF: racja. Bo im się nie chce ruszyć dupy aby ogarnąć swoją przyszlosc i byc kims wiecej niz podawaczem śrubek
A do tego trzeba zainwestować czas, pieniądze i swoją wytrwałość. A główną przeszkodą jest zawsze powód nr 3.
  • Odpowiedz
@JIDF: bo są i tego nie zaprzeczysz. Tacy ludzie o ktorych piszesz wolą wracac do domu i wpatrywac sie w TV oglądajac glupkowate programy. Dzien w dzien, miesiac w miesiac, rok w rok.
Zero rozwoju, a potem staje taki łeb mając 40 lat i mowi, ze zycie jemu przez palce przecieklo i nic nie osiągnal.
  • Odpowiedz