Wpis z mikrobloga

Mam w rodzinie kolesia typowego prawaka. Na facebooku jego profil wygląda tak: flaga Polski, Jasna Góra, święte obrazki, Ukraińcy won xD, ale teraz przeszedł sam siebie udostępniając post jakiegoś randoma z twittera.
Wielki patriota, który nie zna swojego języka xD
Tak, Ukry - wracajcie do zdemolowanych domów, bo jest spokój i przestańcie ciągnąć socjal xD Odbudujcie sobie wszystko xD
Najglosniej krzyczy ten, kto się boi, że jemu z socjalnego koszyka za mało kapnie
#ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz Mekeke2 - Mam w rodzinie kolesia typowego prawaka. Na facebooku jego profil wygląda t...
źródło: comment_1659367697kGSPRu1IuvuFwKvgizU2Yx.jpg
  • 52
@KochanekAdmina: ale przecież my się "troszczymy" o swoich. Możesz mi wyjaśnić, czy jakiś Polak dostał odmowę na 500+ bo Ukrainiec wskoczył na jego miejsce?

Nasza gospodarka potrzebuje takich uchodźców czy imigrantów i nic na to nie poradzisz. Dobrze to widać w Warszawie, gdzie 3/4 Warszawiaków chętnie zamówi pizzę z pyszne.pl czy wróci uberem z imprezy, ale jakoś nie widać żeby Polacy chcieli pracować w takich miejscach, dlatego #!$%@?ą tam hindusi czy
@KochanekAdmina: Ale zdajesz sobie sprawę, że rodziny mieszkają w Polsce, pracują i robią zakupy? Że się asymilują, uczą języka, rozwijają i takze będą placic na twoją emeryturę?
PiS lekką ręką #!$%@? miliardy - I sleep, a 500+ dla Ukraińca - real shit
A potem jak małpy skaczecie że inflacja już nie rośnie tylko #!$%@? xD wincyj dodruku na kolejne miliony ludzi xD A co tam #!$%@? Polaków stać xD

Jak to było? Benzyna może być i nawet za 50zł byle Putin miał zły humor? xDDDDD


@KochanekAdmina: Hej hej kolego, inflacja w PL #!$%@? daaaawno zanim wojna sie zaczeła, wiec PiSowcu przestan pieprzyc jak pinokio o "putininflacji".
Ciekawe kto ją spowodował. Ukraincy? xD
ale przecież my się "troszczymy" o swoich. Możesz mi wyjaśnić, czy jakiś Polak dostał odmowę na 500+ bo Ukrainiec wskoczył na jego miejsce?


@Salir: Jak mówiłem spłacamy to w inflacji, ja, ty i każdy inny Polak.

Nasza gospodarka potrzebuje takich uchodźców czy imigrantów i nic na to nie poradzisz. Dobrze to widać w Warszawie, gdzie 3/4 Warszawiaków chętnie zamówi pizzę z pyszne.pl czy wróci uberem z imprezy, ale jakoś nie widać
jak tańszy Ukrainiec zajmuje miejsce Polaka w fabryce to wina Polaka xDDDD


@KochanekAdmina: Poniekąd tak. Bo jak ktoś tanszy o tych samych umiejętnościach kogoś wygryza to wniosek jest jeden - ten wygryziony jest po prostu głupi, bez unikalnych umiejętności. I niezależnie czy by przyszedł Ukrainiec, Żyd, Pies czy chomik - będzie wygryziony umiejąc jedynie montować śrubki w fabryce śrubek.
No wiadomo przecież Unia ma własne pieniądze tak samo jak państwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie miasta pokroju Wrocławia gdzie językiem urzędowym zaraz będzie Ukraiński to spoko, jeśli chcecie fundować wszystkim, wszystkie wygody to spoko, ale dlaczego ja mam #!$%@? za to płacić? xD


@KochanekAdmina: No i zesrasz sie, bo olaboga iles milionow z polskiego budzetu pojdzie na utrzymanie uchodzcow.
Ale ty masz ograniczony punkt widzenia,
@KochanekAdmina: Poniekąd tak. Bo jak ktoś tanszy o tych samych umiejętnościach kogoś wygryza to wniosek jest jeden - ten wygryziony jest po prostu głupi, bez unikalnych umiejętności. I niezależnie czy by przyszedł Ukrainiec, Żyd, Pies czy chomik - będzie wygryziony umiejąc jedynie montować śrubki w fabryce śrubek.


@Mekeke2: No jak mówiłem każdy w tym kraju ma zostać astronautą xD Przez takie #!$%@? kocopołów UK już nie ma w UE i
@Mekeke2: dokładnie, największy krzyk robią darmozjady i #!$%@? które zyją z moich podatków. Płace w #!$%@? podatku i wolalbym dac social ofiarom ruskiej agresji niz kolejnym #!$%@? dzesikom które z sebkami robią gówniaki nie mając na to warunków. A no i jeszcze p0lki z bólem dupy, że chłop będzie wolał ukrainke która mu ugotuje obiad i nie bedzie #!$%@? o równouprawnieniu. Eh co za kraj
@Salir: No szczególnie że połowa to dzieci, a druga połowa to kobiety xD Las rąk do pracy xD

@Salir: Już widze jak te dzieciaki i kobiety wskakuja na budowe i do tirów xDDDD


@KochanekAdmina: Widzę, że to typowe u pisowców - patrzenie na wszystko w krótkim okresie. A co gdy te dzieci dorosną? To one będą #!$%@? kiedy ty bedziesz na emeryturze człowieku. Dlaczego kazdy pisowiec zawsze mysli "tu
@KochanekAdmina: Dziesiątki miast, setki wiosek na Ukrainie jest zniszczonych. Jest totalnie logiczne, że do kobiet z dziećmi które jako tako się tu ułożą wrócą mężowie. Tysiące Ukraińców mieszkających w Polsce przed wojną też wróci.
Po za tym, to chyba logiczne, że my tu mówimy o perspektywie lat, a nie tygodni czy miesięcy jak nam się to zacznie zwracać. Jak byś potrafił myśleć, czy czytać ze zrozumieniem, pisałem na początku o emeryturach.
80% Ukrainy nie jest objęte działaniami wojennymi, na większość miast nigdy nie spadła żadna bomba. Sytuacja się unormowała, dostają prawie cały Polski sprzęt wojskowy jaki mamy, pora wracać do siebie odbudywywać kraj.


@KochanekAdmina: 20% z 40 milionowego kraju to jest 8 milionow, z czego 6 milionow jest zagranica a 2 miliony na zachodzie ukrainy.
https://data.unhcr.org/en/situations/ukraine
A wiec sie zgadza.
Wiec w czym problem?
Ukraincy wyslali swoje rodziny zagranice by miec pewnosc
@Vixay: bo bycie rodzina, wdzięczność i szacunek do rodziców nie powinien być niżej niż durne pogadanki polityczne, zwłaszcza jeśli to ludzie od nas starsi, podatni na ściek w telewizji sformatowany pod taka grupę wiekowa
@Shashek: Jeśli masz takich rodziców to spoko, niektórzy nie mają wyboru i jak tylko skończą 18 lat to wychodzą z czarnej dziury bo szkoda marnować zdrowia i życia.
U siebie mam rodziców głosujących na jedyną słuszną partię, wyprane mózgi, nie odzywam się od 5 lat i mi z tym dobrze.


@Vixay: niezle masz nasrane w głowie że nie odzywasz się do rodziców bo głosowali na jakąś partie polityczną. Oni w sejmie po za kamerami zbijają sobie piątki i imprezują a ty gardzisz rodzina. Czarnolisto z miejsca. Ty się zastanów kto tu jest odklejony. Patologia na wykopie nie powinna istnieć