Wpis z mikrobloga

@marciin88: w ING też jest cyrk. Usunęli mi z harmonogramu sierpień, a następna rata jest we wrześniu i ma 100% odsetek. Oczywiście WK brane na sierpień i wrzesień. Pewnie jeszcze trochę minie zanim systemy to ogarną.
  • Odpowiedz
@marciin88: Ja się zastanawiam jak u mnie to ogarną, bo przeszedłem na stałe stopy, z tym że złożyłem wniosek gdzieś w marcu a zmienili mi dopiero w lipcu, przez co muszę dopłacić różnicę w odsetkach jakie płaciłem (wtedy jeszcze niższe) a powinienem płacić (wtedy jeszcze wyższe wynikające ze stałej stopy). Przez to w sierpniu chcieli odemnie pobrać ratę wyższą o 20% od tego co comiesiąc płace i to złożoną wyłącznie z
  • Odpowiedz
@marciin88: ewidentnie system im tego nie ogarnia. Mi faktycznie zaktualizowali dzisiaj harmonogram (brak raty za sierpień), ale wszystkie inne m-ce pokazuje nadal. Inna sprawa, że chciałem dzisiaj nadpłacić raty za sierpień i wrzesień to powinno mi skrócić okres kredytowania o ok. 24 m-ce - w systemie pokazuje natomiast 205 m-cy (_ )
  • Odpowiedz
@marciin88: mi tam u gory tego harmonogramu napisali stare procenty(nieprawdziwe, jakieś szalone, chyba zmienne) i nowe poprawne, ale już w poszczegolnych ratach odsetkibliczone noe wiem z czego, na pewno nie "nowego" poprawnego oprocentowania, na oko z tego "starego". I luk w okresach wakacyjnych brak
  • Odpowiedz