Wpis z mikrobloga

@wiktor93: Nawet projektant Apple to wyjaśnił, ze zostało zrobione to celowo aby debile nie mieli potem pożywki i nie wrzucali setki zdjęć „heheh myszka bezprzewodowa a kabel ma, klienci Apple znów dali się wydymac” Nawet były robione badania w których stwierdzona ze jak ktoś podłączy już myszkę bezprzewodowa do ładowania to często już tak korzysta z kablem
@wiktor93: Te myszke albo się kocha albo nienawidzi. Ja niestety to drugie. Myślałem, że do autocada będę używał jak pro inżynierek, a okazało się że myszka esperanze za 6zł była bardziej użyteczna. Fajnie przegląda się strony internetowe. Fakt faktem zajebiście szybko się ładowała.
@wiktor93: kolejny raz ten sam wątek. Nie, w niczym to nie przeszkadza. Mam myszkę która ma kabel z przodu i tez nie używam gdy jest podłączona nim do ładowania. Wystarczy pół godziny aby działała kolejne 2 tyg czy tam miesiąc. W Apple pracuja designerzy i inżynierowie, którzy maja trochę więcej pojęcia niż malkontent z wykopu
@wiktor93: Po to tak zrobili, żeby ludzie nie wrzucali fotek z plątającymi się kablami przy sprzęcie apple do internetu. Pewnie połowa ludzi by tego kabla w ogóle nie odpinała. Chodzi o design i look. Ma być minimalistycznie i estetycznie jak Pan Jobs sobie zażyczył.
@wiktor93: 1. Padły ci akumulatory, a nie chcesz przerywać pracy? Zastanów się może nad kupnem zapasowej myszki.
2. Akumulatory już masz zjechane tak, że praktycznie tylko z non stop podpiętym kablem da się pracować? No właśnie nie popracujesz, kup sobie lepiej nową myszkę...

Apple niby takie głupie, a rucha debili na kasę jak chce.
@alWdIjJpz18nHw: Ja swoją sprzedałem, gdy zacząłem używać komputera do czegoś więcej niż 15min przeglądania neta. Po prostu się nie dało. Właśnie brak gestów bolał najbardziej przy zmianie, ale nauczyłem się z czasem ze po prostu lewa rękę trzymam przy gładziku i na nim wykonuje gesty. Nie wiem czy sposób da każdego, bo jestem oburęczny (o ile ma to jakiś wpływ)
@wiktor93
@pekak wystarczyło wymienia baterie dać. Mogli by to sprzedawać z ładowarkami i oryginalnymi bateriami, kabel do ładowarki osobno. Słabi są w tym biznesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adamczwa: Właśnie z kilku wpisów dowiedziałem się, że są użytkownicy, którzy kupili tę mysz do macbooka. Dotychczas zakładałem, że tylko do stacjonarnych maków ludzie to kupują ;) Ja lubię trackpad (internet i obsługa multimediów z kanapy) + logitech mx3 (praca).