Wpis z mikrobloga

@mickpl: najgorzej maja ludzie z kredytami z 2019 roku, którzy nie skorzystali żadnych tarcz covidowych, a muszą płacić wyższe raty przez inflacje wywołaną tarczami. Ludzi z kredytami z 2021 nie żal bo oni powinni mieć większą świadomość i brać stała na 5 lat.
  • Odpowiedz
@dobrowolskii:

(24x2400)=57600
(16x2400)=38400
(57600-38400)=19200
Wg. niego nie spłacając 8 rat, zaoszczędzisz 19200. Takiego #!$%@? nie spłacisz. Tępa propaganda jak widać trafia tam gdzie miała trafić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mickpl: no potencjalnie tak, darmowe pieniadze od banku. Im wiekszy kredyt tym wiecej do przodu. Co tu nie tak?

@dobrowolskii:

Tutaj na tagu jak ktoś ma kredyt to z automatu jest się do tyłu, czegoś byś nie zrobił, jak byś nie liczył, do jakiej sytuacji byś się nie odnosił to tracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kredyt == przegryw
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: co masz na myśli mówiąc przesuwając ratę na koniec okresu? Przecież wakacje kredytowe przesuwają cały harmonogram o wnioskowany wymiar. Przecież odsetki są naliczane od bieżącego salda. Na końcu kredytu to tego salda już praktycznie nie ma, stąd odsetki tam są znikome.

Ja i moi znajomi też w większości nadpłacamy kredyt. Przy czym ja mam stałe oprocentowanie, więc póki co bardziej mi się opłaca wpłacić przesunięte raty na konto oszczędnościowe, niż
  • Odpowiedz
@mickpl: Takich debili u władzy to nie było od czasów komuny. A nie sorki. Oni przynajmniej próbowali coś zdziałać w komunistycznych realiach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najgorzej maja ludzie z kredytami z 2019 roku, którzy nie skorzystali żadnych tarcz covidowych, a muszą płacić wyższe raty przez inflacje wywołaną tarczami. Ludzi z kredytami z 2021 nie żal bo oni powinni mieć większą świadomość i brać stała na 5 lat.


@literacyfra123: najgorzej mają młodzi ludzie którzy przez #!$%@?ą gospodarkę nie mają co liczyć na kredyt a ceny nieruchomości odjechały w 2020-2022
  • Odpowiedz