Wpis z mikrobloga

@mickpl: no potencjalnie tak, darmowe pieniadze od banku. Im wiekszy kredyt tym wiecej do przodu. Co tu nie tak?


@dobrowolskii: wytlumacz w jaki sposob jestes do przodu jesli przed podwyzkami stop miales np rate 2k a po podwyzkach masz 4k. Czyli w 2021 oddawales rocznie 24k. Teraz oddasz 32k (przy skorzystaniu 4 razy w roku z wakacji kredytowych). Ja tu widze -8k w 2023 oraz jesli stopy nie spadna -
  • Odpowiedz
@mickpl: piękne podsumowanie kim sa ich wyborcy. XD

Nie wyrabiasz z kredytem? Spokojnie! Przez 2 miesiące możesz #!$%@? budżet 2 rat i nikt się nie przyczepi!

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl:

Mirek, błagam XD


Ale o co ty go blagasz, skoro co do zasady to Mirek ma rację? Najwięcej na tych wakacjach skorzystają ci, którzy mają największą ratę.
  • Odpowiedz
@mickpl: ja #!$%@?, z tym rządem czuję się jak w psychiatryku. To w jaki sposób oni rozmawiają z ludźmi, robiąc narrację jak dla człowieka o IQ, 50 zwyczajnie sprawia, że mam zajebisty dysonans poznawczy i czuje się nieswojo. To jest straszne.
  • Odpowiedz
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: Wiesz co, ale taka duża inflacja jest też w Czechach i Estonii, tam też Morawiecki to spowodował?

A jaki był szloch, że tarcze ochronne dla przemysłu tak wolno są uchwalane w czasie covida, a jak opozycja krzyczała, wincyj! wincyj! No to te tracze się znikąd nie wzięły.
  • Odpowiedz