Wpis z mikrobloga

Skad tutaj tyle nienawiści do Katolicyzmu i innych religii?
Co Wam właściwie przeszkadza, że ktoś sobie wierzy w Boga?
Tylko nie wyskakujcie mi z argumentem: bo pieniądze, czym są np. 3 mld złotych (wg. wyliczeń jakiegoś gościa z lewicy z UW), przy np. 2 mld złotych na TVP. A w zamian ludzie są uczeni m.in. moralności, a nie szczuci propagandą.
#katolicyzm #religia #kosciol #chrzescijanstwo

  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU:
Jak już dziesiątki osób ci tutaj napisały, przeszkadza mi wysysanie środków publicznych przez kościółek i narzucanie mi waszej zaściankowej wersji "moralności" wraz z wydumanymi religijnymi zakazami. A oprócz tego ekstremalny poziom hipokryzji (tfu!) oraz skłonności do bronienia p-------w w czarnych sukienkach.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Niech se wierzą, ale ja rezerwuję sobie prawo do naśmiewania się z tego (tak samo jak i śmieję się z transów). Tak samo jak ludzie naśmiewają się ze wszystkich innych tematów i osób.
No i dodatkowo za bardzo mieszają się w politykę i ustalają prawo na podstawie praw panujących dwa tysiące lat temu (a nawet i wcześniej). Chociaż i tak lepsi chrześcijanie niż muzułmanie, którzy są na etapie chrześcijan
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: Kto zje Big Maca grozi mu kara pzobawienia wolności do lat 5 xd
Kto hoduje świnie celem jej zjedzenia grozi 5 lat w pierdlu xD
@vrim: Moim zdaniem aborcja nie uderza w drugiego człowieka. Człowiek na pewno jest się po porodzie :P A wcześniej to już rozkminy naukowe czy od 1 zlepienia komórki z plemnikiem czy od 12 tygodnia czy od momentu gdy miało by szanse samo
Niebadzlosiem - @SuperTimor435: Kto zje Big Maca grozi mu kara pzobawienia wolności d...

źródło: comment_1659409974gzeF6DCTrfTZsjEOc64mMg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: dla mniebktos moze wierzyc e nawet boga sandalów, byle tylko nie gadal glupot "bo bóg to, bo bóg tamto" I nie namawiał mnie na jego wiare

To tak samo troche jak z homoseksualistami, sa bo sa i tyle ale jak ci wyjdzie jeden z drugim i bedzie mowic ze masz tez byc albo xe homo jest lepszy a ty gorszy bo jestes hetero to cos nie halo
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:

Kto zje Big Maca grozi mu kara pzobawienia wolności do lat 5 xd

Kto hoduje świnie celem jej zjedzenia grozi 5 lat w pierdlu xD


A gdybym porwał kilku ludzi i założył z nich hodowle na mieso, to takie kary za to nadal by cie śmieszyły?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperTimor435: kolejny temat nie do pokonania słowami jak aborcja :P
Najprościej zrobić referendum i tyle.
Do kiedy można zabijać dzieci dla aborcji
Jakie zwierzęta można zjeść zabijać je zaznacz V dla zjadania x dla życia danych zwierząt. I po temacie ludzie sami wybiorą
Sam jestem za
Mordowaniem świń krów kur owiec
Oraz dzieci nawet do 9 miesiąca jeśli mają poważne choroby jak down czy brak mózgu albo zagrażają życiu matki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SuperTimor435: Możemy zadać takie pytanie ale myślę że Polacy zdecydują się na jedzenie zwierząt, możliwe że aborcję ale niestety niewolnictwo i jedzenie ludzi nie przejdzie. Mam za to nadzieję że eutanazja przejdzie.
  • Odpowiedz
Szerzenie nienawiści wobec tych strasznych ludzi żyjących w konkubinacie, spłodzonych z in-vitro albo homoseksualistów


@Sleepwalker: w jaki konkretnie sposób kościół szerzy nienawiść do tych "strasznych" ludzi? Pytam z ciekawości, bo aktualnie raczej ciężko mnie opisać jako katolika. Gdy miałem większy kontakt z kościołem to jedyne co mnie dotykało w związku z życiem w konkubinacie to wykluczenie z części życia w kościele, ale nie przypominam sobie by w jakikolwiek sposób kościół
  • Odpowiedz