Wpis z mikrobloga

Nigdy mnie nie ciągnęło do gwiezdnych wojen, ale po obejrzeniu mandaloriana, który mi się bardzo spodobał stwierdziłam, ze muszę również zobaczyć star wars. Ogarnęłam 6 epizodów (czyli stara trylogie i 3 nowsze filmy opowiadające historie vadera) i również mi przypadły do gustu. I mam pytanie - polecacie coś jeszcze, zeby sobie odbioru nie zepsuć? Czytałam wiele opinii, ze ostatnie filmy oraz serial o kenobim to gunwo i w sumie nie warto.. wiec nie wiem, oglądać resztę wytworów osadzonych w uniwersum sw czy dać sobie spokój (zeby się nie rozczarować)?
#starwars
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katienca: jw amimowane seriale są bardzo dobre, clone wars można zacząć od 2 sezonu bo wtedy scearzyści naprawdę łapią wiatr w żagle
@katienca: Boba Fetta musisz odpalić jeżeli masz zamiar obejrzeć 3 sezon Mando bo jest kontynuacja wątku Mando/Grogu. Solo, Rogue One aka Łotr 1 spoko polecam, a pod koniec miesiąca wypuszczają serial który jest jego prequelem R1 i zapowiada się całkiem fajnie. Obi-wana warto obejrzeć moim zdaniem mimo krytycznych opinii dla końcówki, inaczej też się to ogląda w ciągu jak już jest cały sezon, niż jak większość z nas co tydzień mając
Czytałam wiele opinii, ze ostatnie filmy oraz serial o kenobim to gunwo i w sumie nie warto.. wiec nie wiem, oglądać resztę wytworów osadzonych w uniwersum sw czy dać sobie spokój (zeby się nie rozczarować)?


@katienca: Nie wiem dlaczego ludzie polecają ci Rogue 1. R1 to nie film tylko zlepek losowych lokacji i postaci które mają się kojarzyć z gwiezdnymi wojnami. Dialogi wyglądają mniej więcej tak.
-na tej planecie jest XYZ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katienca: Wojny Klonów i Rebelianci. Resistance odpuść nic nie wnosi do uniwersum, Boba Fett można obejrzeć ale szału nie ma. Kenobi to okuratne guano. No i z filmów Rogue One. Możesz też zagrać w Jedi Fallen Order
@Peeleejin: jeżeli chodzi o zasady to nie znoszę jak nowsze produkcje niszczą coś, co było kiedyś fundamentem danej filozofii/ideologii, wiec chyba odpuszczę sobie ostatnie części :D

Dzięki wszystkim!