Wpis z mikrobloga

@velomapa: kiedyś robili tak że etapy trwały 220+km a po etapie do autobusu i 150-200km jazdy do hotelu na start innego etapu, które były rozrzucone na dużej części kraju. Zawodnicy nie lubili za to TDP jak czytałem wywiady i reakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za gówniaka często trasa przebiegała koło mojego domu rodzinnego i to był punkt obowiązkowy iść i dopingować (etap z metą w Kaliszu), to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartman28: w Lublinie nie ma aż takich gór, ale już mniej więcej od Zamościa na południe jest sporo mniejszych lub większych pagórków. Zresztą wspomnieli na dzisiejszym odcinku, że premia górska jest bardziej za kilka kolejnych górek niż za jeden duży podjazd.
@Rinter: „Zawodnicy nie lubili za to TDP” - na #!$%@? ich ktoś o zdanie pyta. XD To jakby piłkarze zaczęli narzekać, że po 21:00, źle się biega, to cały mundial zmieniłby godziny spotkań? XD

@Joterini2: A tutaj się zgadzam. Ogólnie nigdy jakoś mocno nie siedziałem w tematyce kolarstwa. Teraz tez bardziej jeżdżę dla siebie niż dla porównań i wyścigów, ale nazywanie imprezy rozgrywanej w dwóch województwach, Tour de Pologne, to