Wpis z mikrobloga

@s---k: @Androo: no dlatego szukam po różnych miejscach (w tym tu) takich domorosłych amatorów lub mniejszych firm prywaciarzy :D.

na olx mam wrzucone poj. sztuki, ale niestety przez pieprzone limity nie mogę wrzucić np więcej niz 1-2 sztuki ...

mam tego spory mix, tak jak wyżej, sporo zasilaczy, zasilaczy liniowych, jakieś programowalne kontrolery silników krokowych itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blahhblahh: Jest wiele firm skupujących takie rzeczy do dalszej odsprzedaży dla klientów, wystarczy wpisać w neta "skup automatyki przemyslowej". Zwłaszcza w obecnych czasach gdzie jest problem z dostępnością w zasadzie wszystkiego.
@s---k: Niestety tylko w teorii. Często producent danego podzespołu kończy wsparcie czy tam produkcję a w wielu firmach nadal pracują maszyny oparte o wycofane elementy. Jeżeli producent nie produkuje nowszych zamienników, to zostają tylko naprawy i rynek wtórny, bo
Jest wiele firm skupujących takie rzeczy do dalszej odsprzedaży dla klientów, wystarczy wpisać w neta "skup automatyki przemyslowej"


@SmokeProspector: kurde dzięki, nawet nie wpadłem na to, że są takie formy, ale widzę, że są. Podeślę im kilka zapytań o wycenę tego co mam, bo często to są faktycznie małe pierdołki, które w detalu chodzą po czterocyfrowe kwoty