Wpis z mikrobloga

@Shatter: Eksploracja w W3 to lipa na dłuższa metę. Zawsze mnie śmieszy jak ludzie robią z tej gry wielkie arcydzieło. Gra stoi tylko świetnymi postaciami, dialogami i zadaniami pobocznymi. Ogolnie to, dodatki niszczą podwstawke pod każdym względem.
@Savvv: A jest jakiś mod na poprawione znaki zapytania, ciekawsze lokacje, lepszą i nie powtarzająca się co chwila muzykę eksploracyjną, noce wyglądające jak noce i brak tego żałosnego wiatru? Niszczące się bronie to najmniejszy problem.
@Czarendze1r autor wpisu ma z tym problem, podzieliłem się swoim rozwiązaniem. Masz problemy z czytaniem? Nikogo nie interesują twoja żale, jak Ci się nie podoba to nie graj. Jak znasz lepszego rpga który ma to lepiej rozwiązane to w niego graj.
@Czarendze1r ale gdzie ja jestem zdenerwowany? Nie ma gier idealnych, a ja osobiście wolę bardziej gothica. To Ty chodzisz i plujesz jadem, mimo że po prostu poleciłem coś autorowi wpisu. Tobie zresztą też poleciłem grać w gry w które sprawiają Ci przyjemność, to źle?
autor wpisu ma z tym problem, podzieliłem się swoim rozwiązaniem. Masz problemy z czytaniem? Nikogo nie interesują twoja żale, jak Ci się nie podoba to nie graj. Jak znasz lepszego rpga który ma to lepiej rozwiązane to w niego graj.


@Savvv: ale #!$%@?. Nikogo nigdy nie interesują niczyje żale a firmy upadają na ryj przez inne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet samo CDP się przejechało na
@Armazi: No właśnie, czasem. Rozumiesz, czy mam Ci rozpisać w czym problem? xD Zresztą sami Redzi naprawili kwestię wiatru (i nie tylko) w dodatku Krew i Wino, ale jak widać fanboye pozostaną zaślepieni bez względu na wszystko xDD Śmiesznie.