Wpis z mikrobloga

UWAGA, MOŻNA ZAROBIĆ :)

Jeżeli nic się nie zmieniło, to dzisiaj o 22:00 w programie Panorama Dnia na TVP Info, będzie emitowany materiał o #bitcoin i #dogecoin, do którego miałem okazję powiedzieć parę słów :)


Poszukuje osób, które będą w stanie dość szybko przygotować angielskie napisy dobrej jakości do tego materiału (+synchro), by w ciągu godziny-trzech móc wstawić materiał na zagraniczne serwisy (trzeba promować bitcoina i dogecoina :D )

Ze swojej strony chciałbym przeznaczyć 5000 DOGE dla osoby/osób, które przygotują napisy. Gorąco zachęcam by osoby, którym materiał się spodoba, dorzuciły się do tej kwoty :)

Można to zrobić, wysyłając swoje dogecoiny na adres: DTXeYJFq9vBcug84DrbAh4u4TFskQ1UZxk

Liczbę uzbieranych doge, można śledzić na stronie (ma lekkiego laga, więc nie odświeża natychmiast): http://dogechain.info/address/DTXeYJFq9vBcug84DrbAh4u4TFskQ1UZxk

Dla chcących oglądać:

- TVP INFO ONLINE (pirat)

- Tu powinien się potem znaleźć materiał, już po emisji

#seriale #napisy

#spamlista

Jeżeli zostałeś tutaj zawołany, to oznacza, że albo o to poprosiłeś, albo zaplusowałeś ten wpis.

@emjot86, @EzioAuditoreDeFirenze, @blacktyg3r, @Mayster90, @goompas, @PingwinAstronom, @Rience93, @mahitaji_anarudi, @aroaro1993, @wodzu91, @qbiszon, @geronimo80, @krzeselko, @zajacisko, @simon999, @jumpel, @JakubSzwedo, @arczer, @micze, @marekp7, @Nadrill, @XpedobearX, @ukamnad, @PiTcA, @Sneakerro, @arkus98, @codesign, @DOgi, @twojamama, @bezrobotnyksiadz, @delKrul, @d1cykacz, @ratunkowa-plyta-chodnikowa, @orangeduke, @Nielubiedrzew, @pozmu, @ElCazador, @kubakabana, @karololo, @Lerhond, @Jam1911, @Codringher, @balb, @Pirum2, @revolta, @majkelmajk, @Maxxxiuuu, @StayOut, @draqul, @PuDZ
  • 167
  • Odpowiedz
@bohater: odpowiadałem na kilkanaście pytań... więc materiału było pewnie i 5 minut. Jak wstawią jedno zdanie, to będę bardzo zadowolony, jak tylko mnie przy komputerze + głos redaktora... to będę zadowolony mniej, ale nie czarujmy się... tak wygląda robienie materiałów do telewizji :)
  • Odpowiedz