Wpis z mikrobloga

Czemu miałaby mieć? Piękna manipulacja i próba wypchnięcia argumentów. Dyskusja jest o "idolach neuropy", a nie o "idolach neuropy KTÓRZY MAJĄ WPŁYW NA POLSKĘ". ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@marv0oo: Zacznę od końca, bo chyba czegoś nie zrozumiałeś albo celowo odwracasz kota ogonem - od samego początku dyskutuję z Tobą nie o "idolach neuropy" tylko o tym, że porównując Floyda, czyli murzyna ze Stanów, z Braunem, czyli polskim posłem i politykiem, popełniasz g---t na logice ¯\_(ツ)_/¯

Polska jest odbytem zachodu, do nas moda z USA dociera z opóźnieniem. Jak teraz większość Polaków ciśnie bekę, że hamerykańce zrobili złotą trumnę bandycie, tak za parę lat byśmy płakali
  • Odpowiedz
where "płakanie za zbirem"?


@HrabiaTruposz: nie ma i nie będzie. Ale kto wie czy jak następny bandyta nie zostanie wyniesiony do rangi bohatera w USA to nie będzie u nas inaczej? Popatrz jak wygląda obecnie normalizacja prostytucji i e-prostytucji w Polsce. Jeszcze nie tak dawno to było nazywane krestwem i ludzie cisnęli bekę z prostytutek, a teraz? Z tygodnia na tydzień coraz więcej OF, czy jakaś nowomowa "s-x-workerki". To wszystko się wzięło z USA, tylko przyszło do nas z opóźnieniem.

ma wpływ na tworzenie polskiego prawa

marginalny
  • Odpowiedz
@Mikka właśnie akurat pod względem psychicznym nie potrzebuje zażywać psychotropów w przeciwieństwie do większości neuropków. Nie mam zaburzeń tożsamości i nie czuje się kangurem. Tak samo nie mam potrzeby zażywania hormonów, żeby poczuć się bardziej niebinarnym tono ono.

Nadal masz problem z myciem rączek przed jedzeniem?
  • Odpowiedz
@Mikka prawda niestety boli ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko zastanawiam się dlaczego moderacja dała mi i ostrzeżenie i usunęła wpis za używanie wulgaryzmów, a tobie wieśniaku nie.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nie przekroczył żadnych uprawnień. Floyd został poproszony paręnaście razy, żeby wsiadł do radiowozu. Nie słuchał się absolutnie żadnych, spokojnie wydawanych poleceń funkcjonariuszy, a kolano na szyję jako środek przymusu bezpośredniego było w czasie pełnienia funkcji Chuvina jak najbardziej legalną formą do użycia. Sekcja zwłok wykazała, że Floyd miał w sobie śmiertelną dawkę narkotyku, a uciskanie krtani nie było bezpośrednią przyczyną śmierci. Skończ p-------ć głupoty farmazonie
  • Odpowiedz