Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muzzykalny: xD punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Czekam aż otworzysz oczy. Może to zająć jeszcze rok, kilka albo możesz też nigdy na nie nie przejrzeć żyjąc urojeniami z udziałem waifu. Tylko żeby później nie było że nie mówiłem.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Minie, nie minie - aktualnie się o to nie martwię i Ty też nie powinieneś. I tak mam większą satysfakcję z życia, niż wcześniej, kiedy zachwycałem się takimi samymi rzeczami, jak Ty teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muzzykalny: to jest powód by wyzywać mnie od obrzydliwych? To jest abstrakcyjna ocena nie poparta niczym konkretnym. I w sumie powinienem ją olać, bo nie da się jej traktować poważnie.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Tak, myślę, że to wręcz dobry powód, bo ileż można czytać tego typu opinie, mając z tyłu głowy, że samemu żyło się w błędnym kole p---o. Jaką satysfakcję sprawia Ci patrzenie, jak ulubiona postać (już abstrachując, czy lubisz ją z charakteru, czy z wyglądu) jest - że tak powiem eufemistycznie - w objęciach innego mężczyzny?
  • Odpowiedz
@muzzykalny: trochę mnie żenuje że muszę brać udział w dyskusji, w której ktoś posługuje się tak prymitywnymi emocjonalnie argumentami. Jakbym z dwunastolatkiem dyskutował. Najwyższa pora dorosnąć. Marie Rose nie jest żadną wybranką. To tylko atrakcyjny obiekt, który nawet nie jest człowiekiem. Co do "innych mężczyzn" w filmach p---o - przecież w nich chodzi głównie o podstawianie swojej osoby w roli tych facetów. Nie dopisałem tam, że miałem na myśli filmy,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tamagotchi: Też mam wrażenie, że dyskutuję z dwunastolatkiem, chociaż myślę, że i taki dwunastolatek jest w stanie być czymś więcej, niż niewyżytym seksualnie zwierzęciem.

Marie Rose nie jest żadną wybranką. To tylko atrakcyjny obiekt, który nawet nie jest człowiekiem.

Ale uczucia do takiego obiektu mogą być prawdziwe i to się... Czuje. Kogoś po drugiej stronie monitora mogą krzywdzić pewne rzeczy z tą postacią i warto mieć tego świadomość, zamiast nabijać się z "urojeń " i "dziecięcego podejścia".

Co do "innych mężczyzn" w filmach p---o - przecież w nich chodzi głównie o podstawianie swojej osoby w roli
  • Odpowiedz
@muzzykalny:

Też mam wrażenie, że dyskutuję z dwunastolatkiem

Mówiłem, że będzie zapieranie się i racjonalizacja, zwykłe sofizmaty.

Zamiast skorzystać z VR do jakiegoś Alyxa, czy
  • Odpowiedz
@tamagotchi:

Mówiłem, że będzie zapieranie się i racjonalizacja, zwykłe sofizmaty.

Pytanie, czego właściwie byś oczekiwał. Przyznania racji?

to właściciela sprzętu sprawa co z nim robi i po co mu on potrzebny, zresztą to że używany jest do czynności X nie oznacza, że nie jest używany do
  • Odpowiedz
@muzzykalny:

pewnie doznania z VR byłyby mniej zwierzęce, a bardziej ludzkie

Co ty człowieku możesz wiedzieć o tym, jakiego rodzaju mam doznania na VR ;d? Nie jesteś w mojej skórze. To, co starasz się od początku robić, to sprowadzać mnie do roli niewyżytego zwierzęcia, a siebie do jakiegoś ubogaconego człowieka kultury. Zwykły mechanizm obronny. To się nie uda. Wjeżdżają u ciebie zarówno kwaśne winogrona gdy krytykujesz moje doznania, jak i słodkie cytryny jarając się uczuciami do 2D i to jednej, i na nich skupiając całą swoją życiową energię. Kliniczna racjonalizacja.

Jakbym grał w szachy
  • Odpowiedz
@muzzykalny: @BlackReven: ogólnie cała bezsensowna dyskusja wynika z bólu d--y o jakiś "obrzydliwy" tekst na mirko. Czarnolisto stoi otworem, to moje wpisy, będę sobie pisał na co mam ochotę ¯\_(ツ)_/¯ Ogólnie ocena tego jako "obrzydliwe" wynika z jakiegoś przesadnego gimbo-puryzmu, który jest co najwyżej śmieszny. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackReven: ale proszę nie przeszkadzać, kiedy dorośli rozmawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tamagotchi:

Co ty człowieku możesz wiedzieć o tym, jakiego rodzaju mam doznania na VR ;d? Nie jesteś w mojej skórze.

Ty w mojej też nie jesteś, a jednak wypowiadasz się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muzzykalny: nie chce mi się już, szkoda mi czasu i energii, są ciekawsze rzeczy do robienia w sobotni wieczór :d


No dobrze, to jakbyś się określił? Jako człowiek wyzwolony?

Dobry wieczór Panie Cejrowski ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie
  • Odpowiedz
nie chce mi się już, szkoda mi czasu i energii, są ciekawsze rzeczy do robienia w sobotni wieczór :d


@tamagotchi: Domyślam się, i w sumie nawet nie pomyślałem o tym, co dałeś w spoilerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz