Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego tacy ludzie wiekowo po 40 niezbyt dbają, żeby modniej wyglądać, wszystko im jedno itd? Biała wygnieciona podkoszulka, jakieś stare jeansy i tyle. Zdarzają sie tacy modnie poubierani, zadbani, z jakąś fryzurą, ale jednak to mniejszość. Jakie macie zdanie na ten temat? Myślicie, że to sie zmieni?
#pytanie #moda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e51cc61c3f6119e89f130c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZuchwałyPotwór: @Flypho: gdy byłem kilka lat młodszy stosowałem się do tych normickich rad o ubiorze barberze siłowni. Ale nic z tego nie wynikało i tak nic bo średniego wzrostu ani średniej geby i tak tym nie przeskoczysz. Teraz ubieram się po prostu schludnie odpuściłem kupowanie koszulek po 300zl i barbera z tatuażami ma rzecz osiedlowej Grażynki. Powódzenie tak samo zerowe a przynajmniej nie tracę czasu i kasy ma coś
  • Odpowiedz
Pląsający Chodnik: Nie wiem dlaczego wykopki sie zbulwersowały, jak autorowi chodziło o ubieranie sie schludnie, czysto, nie koniecznie drogo!! Albo dbanie o siebie, a nie o to dlaczego ludzie po 40 nie chodzą w guczi, luji i adidasach za 2tysiące, no ludzie troche pomyślcie. Chodzić modnie ubranym nie znaczy ubierać się jak 18 latek, również 50 latek może być modnie ubrany jak na swój wiek.
Można przecież dobrać ubrania schludnie i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
póki jesteś młoda/mlody starasz się wyglądać modnie żeby zasłużyć na akceptację grupy, budujesz swój wizerunek, rywalizujesz z innymi osobnikami na polu bycia "cool i na czasie". Dorośli nie muszą i nie chcą tego robić a jeżeli jednak muszą lub chcą np. z racji wykonywanego zawodu to np. kupują garnitur/garsonkę z nowej kolekcji w sklepie. I tyle wystarczy. Koszula już nie musi być modna albo thirt. Jezeli dorosły dba przesadnie
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: Znasz wszystkich ludzi z całej polski? Opowiedz mi o kilku osobach z np miasteczka o nazwie Lipno, i jak zarabiają pieniądze. A potem, ze tak sobie zażartuje „typie” zastanawia się z czego wynika ze myślisz ze taki jakie masz otoczenie to jest cała Polska. Zrozumiesz dlaczego się myliłeś i dlaczego tego niedostrzegasz.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: mordko, ja mówię o tym, że przed wyjściem z domu wypada się umyć i uprać ubranie. Brak tej zdolności świadczy o człowieku i poziom zarobków nie ma tu nic do rzeczy. Znam ludzi na bieda-rentach którzy o siebie dbają i takich którzy zarabiają mityczne 15k i trzeba się od nich odsuwać bo trudno wysiedzieć w jednym pomieszczeniu. Łapiesz, czy wciąż będziesz usprawiedliwiał brudasów i niechlujów?
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1:

A ja mówię o normalnych ludziach nie patologii którzy nie maja czasem pieniędzy na nowy ciuch i jadą w starym bo musieli dziecku kupić buciki albo coś miało wyższy priorytet.


To po co decydowali się na dzieci, skoro nie są w stanie zaspokoić własnych podstawowych potrzeby życiowych? Gdzie jest MOPS i organizacje charytatywne?
  • Odpowiedz
AgresywnyKoń: Ja jestem po 30 i już tak mam xD. Do ok. 30 roku życia chodziłem pod kołnierzykiem, ale teraz wolę czuć swobodę i chodzę w zwykłych t-shirtach i to takich zupełnie zwyczajnych bez napisów bo mi szkoda kasy na te "markowe". Wolę sobie za różnicę pojechać gdzieś na weekend albo kupić coś do mojego hobby.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz