Wpis z mikrobloga

Ostatnio ujawniłem wam zdjęcie ze spotkania między fuhrerem, a przedstawicielem rasy szaraków, która od kilku stuleci gości na ziemi. Wynikiem tej współpracy jest tajna nazistwoska baza na Księżycu ukryta sprytnie w jednym z kraterów. To co widzicie poniżej, to tajne zdjęcie #nasa, które przypadkiem ujawniło tę bazę. Potem okazało się, że ta fotografia była powodem czemu Amerykanie zrezygnowali z pobytu na księżycu.
Prawdopodobnie dzisiaj na bazie nie ma nikogo żywego i zbiegło to się z ogłoszeniem przez Amerykanów zalożenia stałej bazy na księżycu. Oficjalnie to wyścig z Chińczykami, ale nieoficjalnie naziści z księżyca przestali być groźni dla NASA, a technologie jakie kryje baza mogą być odkryciem stulecia!

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #ufo #kosmiczneopowiesci #iiirzesza

Chcesz więcej takich postów? Śledź #mulderatakuje albo w komentarzu napisz, żeby cię wołać!
Nie chcesz czytać moich postów! Użyj czarnej listy i nie jęcz w komentarzach, kiedy ujawniam prawdę!
jobless - Ostatnio ujawniłem wam zdjęcie ze spotkania między fuhrerem, a przedstawici...

źródło: comment_1659178540zQTHoCZzF8KbozvzpgpD4q.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@defoxe: Robert Short podczas sesji chanellingowej udowodnił, że tamten szarak ze zdjęcia został pojmany przez sowietów i zabity. Nice try...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jobless: no to napisałem, że "byłem". Czytaj ze zrozumieniem proszę. To moje następne wcielenie teraz. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz