Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Odnośnie tego wpisu

https://www.wykop.pl/wpis/66787533

Chłop był na plaży ma jeziorku Poprosił ulaną kobietę z tatuażami co by mu plecy posmarowała. Ale była miła i nie było atmosfery że chodzi o coś więcej. Bardzo pozytywnie i nawet mi zaimponowała że była pomocna. Pewnie Julka by się zesrała i zadzwoniła na policję...

No zaczęliśmy z czasem mówić sobie dzień dobry a dziś zrobiłem to słynne zagadanie. Zaproponowałem, żeby poszła ze mną na plażę ale ona powiedziała, że woli tutaj i żebym się rozłożył obok. Trochę spiny, trochę śmieszkowania i wymiana najważniejszych informacji. Było też trochę ciszy jak to przy opalaniu. Okazało się że ma córkę i kogoś. To powiedziałem, że nie będę jej za mocno zaczepiał bo łomot dostanę na mieście kiedyś. Ta powiedziała, że nie ma takiej możliwości więc chyba ma faceta w innym mieście. Mówiliśmy, że koniec plażowania bo weekend pogoda słaba. Ale powiedziała, że córka wraca z koloni i że będą tu we wtorek lub środę. I mówiła, że tylko pogadać i czas spędzić to nic złego. Teraz wasza opinia. Wiem, że to będzie brutalne. W sumie to na niczym mi nie zależy i jeśli zeczywiscie miałoby być to leżenie na plaży to nic by mi to nie przeszkadzało. Bo w niańkę nie dam się wmanewrować. Może być nawet bez seksu jeśli fun byłby ok. Nie jest grubasem. Nogi i tyłek ok, w brzuchu więcej trochę a ramiona też bez zwisów. Twarz ok.

#zwiazki #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow i #przegryw bo ich opinia jest dla mnie najistotniejszą.
  • 6
  • Odpowiedz
@Blueweb: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blueweb: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

@Deadend:

Bez przesady. Aż tak źle tego nie napisałem..
  • Odpowiedz