Wpis z mikrobloga

knur giga chad krótko z atencujszką. też mnie tak w-------a przez cały odcinek tym rechotem że mało wytrzymałem, ale wiadomo nałóg szkolnej robi swoje
#kononowicz
dawprg - knur giga chad krótko z atencujszką. też mnie tak w-------a przez cały odcin...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawprg: Po raz kolejny najbardziej agresywny do kobiet. On serio ma coś z babami, rzeczywiście albo nie używał nigdy przyrodzenia (damskiego oczywiście), albo zbyt nadużywał z mamusią, bo taka agresja w stosunku do kobiet raczej nie jest normalna. Samiec do samca powinien skakać, by popisać się przed samicą, a nie tak.
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: nie podoba sie? masz blackliste to jej używaj. hmm tag nazywa sie kononowicz ale no tak nie mozna wstawiac filmow z glownego kanalu z konone. ty to za madry nie jestes widze
  • Odpowiedz
@dawprg: Co to za przegrywy frajerzy spod bramki nowi? Tam mozna tylko wpasc pocisnąc knura i wyjsc , a nie idą pozwalają sie cisnąc i są wyganiani i sie ciesza xd
  • Odpowiedz
@dawprg: przecież tego chłamu nie da się oglądać.

Knur-socjopata gdyby miał dość siły nie krępowały się przed stestowaniem każdej posiadaczki tzipy jaka zawitała we włości domku drewnianego.

Psina-pijaczyna jeśli nie najedzie „przypadkiem” kamerą na swoje er maksy, to daje się gnoić potężnemu właścicielowi ziemskiemu i majątku w
  • Odpowiedz