Wpis z mikrobloga

Mam jeszcze miesiąc, aby zdecydować czy pobiec na festiwalu biegowym #chojnik. Wiosną zapisałem się ambitnie na maraton, ale z powodu różnych życiowych zakrętów przez te kilka ostatnich miesięcy w ogóle nie trenowałem i wiem, że nie dźwignę tych 42km + 2.2 przewyższeń. Wróciłem do regularności jakiś miesiąc temu i na tyle kusi mnie wystartowanie w Chojniku, że zastanawiam się nad przepisaniem na krótszy dystans: kamienną trzydziestkę albo półmaraton z górką. Biegł w nich ktoś w poprzednich latach i może któryś z nich polecić? :)
#bieganie #biegigorskie #trail #karkonosze #biegajzwykopem #damradeczyniedam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuracz: miałem też zakręty przede pierwszym maratonem że nie wierzyłem że to zrobię.
Mało treningów, stresy i ich odreagowywanie itd.
Ale pomyślałem że maksymalnie zejdę z trasy ale spróbuję.

I to była lekcja, najlepsza lekcja walki ze samym sobą jaką miałem, ze słabościami z palącym bólem w całym ciele, z chwilami rezygnacji by wziąć się jeszcze raz w
  • Odpowiedz
@Kondziu5: dziękówa za wiarę! Ogólnie biegam już ~6-7 lat i mam już za sobą kilka maratonów, nawet jeden górski. Ale wiem, że pierwsza połowa tego roku była mega słaba biegowo i mam wątpliwości, czy dam radę zwłaszcza po górach.
Serce chce, ale rozum mówi nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kondziu5: jedz, na chojniku jest fajnie, fajna atmosfera i miejsce.

Pomysl na ktory z tych biegow sie czujesz pewny, a potem wybierz ten oczko wyzej, zeby motywacja byla i cisnij.

Zaluje sie tylko tych biegow, na ktorych sie nie bylo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz