Wpis z mikrobloga

W pobliskiej biedronce nie ma chleba i mleka - wyłożą dopiero ok. 11:00 - 12:00. Więc na śniadanie i kawkę poczekam, projekt IT też poczeka i klient też poczeka. Więc w piątek nie bedzie to zrobione, poczeka do poniedziałku. I cały projekt się opóźni przez to że władza nas cofnęła do lat 90.

Przed wprowadzeniem 500+ miałem do wyboru 3 sklepy i w każdym od 8:00 pełne zatowarowanie i wybór, 4 kasy otwarte więc moja wydajność od rana też była wysoka. Korpo zagraniczne płaciło a ja w podatkach finansowałem rozwój Polski. No i się rozwinęła

#programowanie #bekazpisu #bekazlewactwa #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_1659081277lg35AYnBmyNuS31VG8NlKZ.jpg
  • 131
@TymRazemNieBedeBordo: daleko mi do takich tłumaczeń się klientowi, ja to wszystko biorę na siebie żeby wciąż trzymać dobre ceny. Ale: jeśli moja codzienna rutyna zostaje zaburzona kilkanaście razy w miesiącu to wzrasta mi trudność wykonywania zleceń więc np. po 2 miesiącach kompensuję to podnosząc ceny. I klient może zrezygnować ale z kolei ludzie z branży też zwiększają ceny bo paliwo, inflacja itd. to jest system naczyń połączonych.

I znów może się
władza nas cofnęła do lat 90

Przestań pi##&olic kłamstwa o tych latach 90 jak potłuczony. W latach 90 było bardzo dobrze, sam je pamiętam i wcale nie było ani biedy, ani przestępczości, moi rodzice też to potwierdza, nie powielaj głupot i nie siej paniki
@Urajah: zaopatrzenie biedronki wynika bezpośrednio z wypłat dla załogi które starczają im na coraz mniej wobec czego dużo osób rezygnuje z pracy. Jeśli Jeronimo Martins podniosłoby wypłaty to wzrósłby też podatek od każdego pracownika więc nie podnoszą.

Sklepy w okolicy padły z powodu podwyżek opłat, te co zostały podniosły ceny i mają mleko po 4 zł, cukier po 7 a i tak ledwo co sprzedają, ludzie tam nie chodzą. To czyja
zaopatrzenie biedronki wynika bezpośrednio z wypłat dla załogi które starczają im na coraz mniej wobec czego dużo osób rezygnuje z pracy.


@ewolucja_myszowatych: Ludzie mający problemy finansowe rezygnują z pracy? Hmm, ciekawe.