Wpis z mikrobloga

W pobliskiej biedronce nie ma chleba i mleka - wyłożą dopiero ok. 11:00 - 12:00. Więc na śniadanie i kawkę poczekam, projekt IT też poczeka i klient też poczeka. Więc w piątek nie bedzie to zrobione, poczeka do poniedziałku. I cały projekt się opóźni przez to że władza nas cofnęła do lat 90.

Przed wprowadzeniem 500+ miałem do wyboru 3 sklepy i w każdym od 8:00 pełne zatowarowanie i wybór, 4 kasy otwarte więc moja wydajność od rana też była wysoka. Korpo zagraniczne płaciło a ja w podatkach finansowałem rozwój Polski. No i się rozwinęła

#programowanie #bekazpisu #bekazlewactwa #patologiazewsi
ewolucja_myszowatych - W pobliskiej biedronce nie ma chleba i mleka - wyłożą dopiero ...

źródło: comment_1659081277lg35AYnBmyNuS31VG8NlKZ.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • 0
@ewolucja_myszowatych Wytłumacz mi jaki PiS ma wpływ na to, że w twoim sklepie brakuje towaru? Bo jak dla mnie to ludzie panicznie wykupują towar i robią niepotrzebnie zapasy, przez co brakuje produktów i rosną ceny.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Czy to jest jakiś żart?

Przedsiębiorcy wyzyskują pracowników w tym kraju tak było przez całe lata 90 i dziką erę 2008-2015, kiedy cały wzrost gospodarczy opierał się na niskich kosztach.

Powodowało to rozwarstwienie społeczne, wyzysk, niemożność zarobienia pracą na podstawowe środki w życiu jak nie mieszkanie własnościowe jak teraz tylko rachunek za ogrzewanie w zimie czy jedzenie - dlatego 3 mln osób stad uciekło po wejściu do
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: to co uznajesz za wadę to są kroki do normalności. Jeśli zawieram z kimś umowę cywilnoprawną to jest to umowa między mną a tą osobą i możemy się nawet wymienić orzechami za jagody. Dlaczego zus chce żebym tej osobie płacił na emeryturę? Dlatego normalny człowiek kombinuje i zakłada JDG żeby móc żyć jakkolwiek normalnie bez bycia okradanym

Do tego podatek progresywny jako kara za bycie zdolnym, do tego nowy
  • Odpowiedz