Wpis z mikrobloga

@marketingowyberecik: Trochę by mi było szkoda brać all inc na Rodos, śniadania jak najbardziej ale są takie ilości fajnych tawern ze świetnym, różnorodnym żarciem, że po prostu nie warto jeść tego hotelowego żarcia, no ale wiadomo każdy robi tak jak lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także hotelu konkretnego nie polecę ale jeśli chodzi o Rodos ogólnie jako kierunek wakacyjny to polecam bardzo, mógłbym podpowiedzieć co tam warto
  • Odpowiedz
@OlafMarchewkoNosy12: W Faliraki jest całkiem przyjemny aquapark - https://goo.gl/maps/tkWSQDSWKgeo4rkG6
Jeśli chodzi o tawerny to rzeczywiście mógłbym polecić jakieś konkretne ale chyba nie ma sensu, wystarczy, że popatrzysz na google maps i jeśli jest ocena co najmniej 4,5 na już jakąś konkretną ilość opinii, to nie powinieneś być zawiedziony, bardziej polecam spróbować zamawiać trochę bardziej w greckim stylu czyli "meze" - w uproszczeniu zamawia się kilka różnych przekąsek/przystawek naraz typu smażone małe
  • Odpowiedz
@pernikovy_tatko: na ile dni polecasz wynająć samochód.
Hotel mam w Ialyssos (niedaleko stolicy wyspy), więc to będzie moja baza wypadowa.
Cała wycieczka to 7 dni i zastanawiam się, czy brać samochód na 3 czy na 4 dni.
Czy będzie wystarczająco dużo do zobaczenia samochodem na 4 dni, szczególnie że właśnie jeden dzień pewnie przeznaczę na wypad na Symi jakąś łajbą?

Przy okazji, ile trwa cała wyprawa na Symi i w jakich
  • Odpowiedz
@Namyslaw: 3 dni powinny Ci wystarczyć na objechanie większości atrakcji, chociaż ja ostatnio miałem auto prawie na 2 tygodnie i codziennie było coś do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zjeździliśmy wyspę wzdłuż i wszerz, szczególnie polecam pozapuszczać się trochę w głąb wyspy - inny świat niż wybrzeże.
Na Symi to zależy czy chcesz płynąć na własną rękę, czy na przykład z jednym z polskich biur, które
  • Odpowiedz
@pernikovy_tatko: wielkie dzięki za polecenie miejscówek. Szczególnie warto odwiedzić knajpkę z meze w Falirakach. Jedzenie było pyszne, obsługa świetna, a ceny bardzo przystępne patrząc na inne miejscówki.
  • Odpowiedz