Wpis z mikrobloga

W niemczech nikt kijami nie jezdzi, nie dotykaja takich koreanskich wynalazkow, za to w Polsce KIA z 7 letnia gwarancja jest synonimem luksusu.


@pikpoland: Dlatego na mobile.de jest 21k ofert KIA i 30k Hyundaia? xD Dla porównania: 17k Citroen, 24k Peugeot, 69k Opel, 35k Renault, 32k Seat, 45k Skoda 200k VW, 100k Audi na 2mln ogłoszeń. Normalnie ZERO, nikt nie jeździ! A w dodatku to marka, która od kilku lat dopiero
@Ponczo88: przesłuchałem pięć sekund i mam dość. Oprócz tego, ze polska ma marnych raperków, to #!$%@? mnie jeszcze, że żaden polski raperek nie robi progresu, brzmi tak samo jak 10 lat temu. Czy to ten keke czy pezet, sokol i inne te #!$%@?, wszystko na jedno kopyto, zero powiewu świeżości, gówno.
@msichal: Tak, zamienił Nissana na nową kia sportage i zaczeły się problemy (w ciągu 6 miesięcy łącznie 3 miesiące w warsztacie stało auto), potem napisał posta o awaryjności, a kia mu po kilku dniach odpisała że ubolewają że napisał posta a nie zgłosił to do nich...
@pasta_alla_carbonara: Nie, nie pije tylko diety nie trzyma aż tak rygorystycznie i mniej cwiczy
Keke ma mocno zróżnicowanych odbiorców i ta drama realnie może wpłynąć na wizerunek tej marki w Polsce.


@kezu5osiem100: rapu raczej słuchają niziny społeczne, a szczególnie fani kękę. Więc nie wiem, czy któryś z nich kupi kiedykolwiek auto z salonu
@XpedobearX: xDDDD dokładnie, można się chociaż pocieszać, że traktuje nas tak jak celebrytów

@Ponczo88: @OrzechowyDzem: W XCEED już miałem wymieniane łożysko kierownicy, cały moduł wajch (kierunki i światła), tłumik końcowy, dwie akcje serwisowe silnika (sterownik) oraz cały system multimedialny xD do tego jedne drzwi skrzypiały, ale ogarnęli w ASO. Za jakiś czas jadę z drugimi, teraz pasażera. Szyber skrzypi podczas jazdy, ale w stopniu umiarkowanym (ale wciąż xd). Do
@Ponczo88: na to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć platforma cee'd w tym wydaniu na rynku była już 2 lata, więc w teorii powinni wyeliminować takie rzeczy. Karoseryjne dzieli z cee'dem tylko przednie drzwi, ale podzespoły to praktycznie to samo (na ile mi wiadomo). Nawet jak w cee'dzie nie można było wziąć łopatek przy kierownicy z systemami bezpieczeństwa podczas konfiguracji. Przy proceed już można, ot takie ciekawostki