Wpis z mikrobloga

Wg mnie wszystkie proby wyeebania zb#czenca z Krzyzowej spelzna na niczym. Ta kreatura jest za mocno zaburzona i sama sie nie usunie ze Szkolnej. Byly juz rozne akcje dywersyjne i gowno to dalo. Moim zdaniem teraz ataki trzeba przypuscic na psa Jareczka od Arona. W tym calym ukladzie to on wydaje sie najslabszym ogniwem. Byly donosy na dewianta z Bielska do skarbowki? Byly. To i ten sam atak trzeba przewrowadzic na niego. Niech przeswietla mu konta bankowe a noz cos sie do niego przyklei smierdzacego i bedzie miec przypal. Do tego on cieciuje w robocie w jakies firmie. Ja wiem, ze to nie jest stanowisko na ktorym sie duzo wymaga ale tak samo jakies donosy do firmy co ten jelop wyprawia po godzinach mozna zlozyc i ze zeruje na kilku zaburzonych menelach w celach zarobkowych itd. Generalnie trzeba cos pokminic bo to jest to najslabsze ogniwo potencjalnie najlatwiejsze do wyautowania.
#kononowicz #patostreamy
kamil-tika - Wg mnie wszystkie proby wyeebania zb#czenca z Krzyzowej spelzna na niczy...

źródło: comment_1658993440IZjvnuLGMTQCEWJhgh1ZDZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: ktos tam sie pewnie znajdzie ale znalezc kogos kto nie ma krzty godnosci i pozwala po sobie jechac i poniewierac.. na dluzsza mete moze byc trudno takiego kogos utrzymac na szkolnej. Przewaga tego gamonia Zalewskiego jest to, ze nie ma za grosz rozumu i honoru. Od taki durny statyw przyjsc, wlaczyc kamere, nic mnie nie obchodzi, jakies szekle na nowe airmaxy wpadna, jest git.
  • Odpowiedz