Wpis z mikrobloga

I niech mi ktoś powie że neuropa jest normalna i nie manipuluje.

Rzesza neuropków wyśmiewa na Twitterze pensję oferowaną przez Mentzena. Tyle że nikomu z tych leni którzy nigdy nie pracowali nie przeszkadza to że została ucięta nazwa stanowiska: "Asystent ds obsługi klienta" czyli najprostsza praca biurowa jaką może podjąć ktokolwiek XD

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazpodludzi
Pobierz Ktoretojuz_konto - I niech mi ktoś powie że neuropa jest normalna i nie manipuluje. 
...
źródło: comment_1658949073chxgOJSLwv8X6OUY2qcIm8.jpg
  • 55
@Ktore_to_juz_konto: Myślę, że sporo ludzi go nie lubi, bo faktycznie są zafiksowani ideologicznie, ktoś mi na wykopie próbował udowadniać, że Mentzen (jak i inni doradcy podatkowi zapewne) zarabia 3k, bo widział sprawozdanie jego spółki w KRS. Typowi wykopowi eksperci. Nie zmienia to faktu, że wydaje się jednak Januszem pracodawcą, w tej branży zarobki są wyższe.
@Portier-Harry_Portier:

to jaką znasz prostszą pracę biurową dla kogoś kto chcę zacząć przygodę z korpo bez jakiegokolwiek doświadczenia?

Junior AP accountant albo junior AR, w jakimkolwiek korpo, najniższe możliwe stanowisko, nie trzeba żadnego doświadczenia ani nawet szczególnych umiejętności. Obecnie ok 4,5k brutto na start. Czyli netto tyle i mentzen daje w brutto.
nie dziwie sie ze nadal mam cie na czarno xd


@GrochenMochen: milo, ja na wypoka przychodze, zeby pogadac tez z ludzmi o innych pogladach ale jak ktos wbija i jedyne co probuje zrobic to stworzyc sobie kolko wzajemnej adoracji to troche slabo. Mam znajomkow, ktorzy mysla podobnie, a tutaj wbijam skonfrontowac moje poglady z innymi ludzmi ale rozumiem, ze kazdy moze inaczej do tego podchodzic. Na czarna to bym wrzucil chyba
ale urojenia


@ItsGrN: ale mozesz sie odniesc do mojego wpisu? Co jest urojeniem? Ze wysoka placa minimalna podnosi ceny uslug? Jesli siedzisz na etacie to sprobuj sie wczuc w role znienawidzonego prywaciarza. Podnosza ci podatki, podnosza zus, koszty pracy, a chcieliby, zebys swiadczyl uslugi za pol darmo, najlepiej dokladajac do interesu.