Wpis z mikrobloga

I niech mi ktoś powie że neuropa jest normalna i nie manipuluje.

Rzesza neuropków wyśmiewa na Twitterze pensję oferowaną przez Mentzena. Tyle że nikomu z tych leni którzy nigdy nie pracowali nie przeszkadza to że została ucięta nazwa stanowiska: "Asystent ds obsługi klienta" czyli najprostsza praca biurowa jaką może podjąć ktokolwiek XD

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazpodludzi
K.....o - I niech mi ktoś powie że neuropa jest normalna i nie manipuluje. 

Rzesza...

źródło: comment_1658949073chxgOJSLwv8X6OUY2qcIm8.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@atipicadepressio Masz porównanie USA vs Dania. Cena big maca w przybliżeniu taka sama, koszty pracy w Danii dużo większe, a jednak w tej lewackiej Danii pracownik zarabia dużo więcej niż w wolnych, nie gnębionych tak podatkami Stanach.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: za minimalną wypłatę powinny być minimalne wymagania ¯\_(ツ)_/¯
kasjerka w markecie na start dostaje kilka stów więcej, a nie musi myśleć analitycznie, być wysoce odpowiedzialna itd.
  • Odpowiedz
@Jacv: no tak i nie ma żadnych perspektyw na awans i doświadczenie. Tutaj bierzesz 19. łatka który po 2 latach ma już co wpisać w CV.
Sam godziłem się kiedyś na mniejsze zarobki niż mógłbym mieć na innym stanowisku, ale chciałem mieć doświadczenie managerskie.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: większość osób kiedyś pracowała za minimalną, żeby zdobyć doświadczenie. Ale w takiej sytuacji niech pracodawca nie oczekuje, że pracownik będzie dawał z siebie "coś więcej" niż minimum, ponosił większą odpowiedzialość, pracował ponad normę.

Przy pensji 3000 zł brutto bardziej pasowałyby wymagania: czytanie, podstawowa obsługa komputera, punktualność
  • Odpowiedz
@Jacv: no tak ale po pracy na kasie czy na budowie ciężko trafić do biura.

Natomiast praca ponad normę dla mnie oznacza gotowość do nadgodzin, więc ciężko uznać że w tym jest cokolwiek negatywnego.
  • Odpowiedz