Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 320
Ostatnio codziennie w gorących ląduje wpis pani @rozowyslonikx o tym jak naciąga kolejnych chłopów na jedzenie.

Przypomina mi to sytuacje gdzie pewien Japończyk został aresztowany za randkowanie z 35 kobietami i otrzymaniu od każdej panny prezentu "na urodziny".
www.newsweek.com/man-charged-fraud-after-dating-35-women-once-get-birthday-presents-1586017%3famp=1

Nie wiem jakie były jego dalsze losy, ale zostało to nazwane oszustwem pieniężnym i jest to czyn karalny również w Polsce:

Art. 286

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Nie chcę się nad tym jakoś bardzo rozwodzić, ale nie uważam tego za "eksperyment społeczny", bo to by było co innego, jeśli by im to siano później oddawała.

No, ale zyčko, to nie pierwszy raz jak ludzie w dobrej wierze zostają wykorzystani przez tych trochę mniej empatycznych.

#rozowyslonikxrandkuje #badoo #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem
Xarazix - Ostatnio codziennie w gorących ląduje wpis pani @rozowyslonikx o tym jak na...

źródło: comment_16589217365kbt3qfh7cKWSFqB5AsV3o.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@77023: może chodzi wcześniej na randki, postuje później tak żeby nikt jej po outficie nie rozpoznał? swoją drogą myślę, że już by na nią ktoś trafił w Gdańsku z wykopkowych chadów XD
  • Odpowiedz
Laska dobrze robi, spermiarzy nie szkoda a jak ktoś jest taki głupi żeby lasce poznanej dzień wcześniej na portalu randkowym stawiać drogie jedzenie to ma nauczkę. Niestety ale faceci się nie szanują myśląc ze jak się będą płaszczyć, skakać obok laski to ich zaprosi do łóżka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Xarazix: Sugerowanie ze chodzenie ze spermiarzami na "randki" jest karalne xD W jaki sposob ona ich wprowadza w blad? Podpisali umowe ze cos dostana w zamian? Kazda nieudana randke mozna zaskarzyc?

Juz pomijam to ze to bait i zadnych randek nie ma.
  • Odpowiedz
@Xarazix: te paragrafy odnosnie zarcia w wuj naciagane i widac ze nie jestes kolesiem obieganym w prawie. Taki piwniczny misio z wykppu wrzucajacy porady na zasadzie „nie znam sie ale wypowiem” iksde

tu 99% sami znafcy prawa, lekarze, specjalisci nato - jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz