Wpis z mikrobloga

@QAtester:

Cała historia z Ivermectin - który to w każdym praktycznie badaniu potwierdza swoją przydatność przy profilaktyce oraz ograniczaniu replikacji wirusa. Suplementacja witaminą D etc. Dlaczego więc to wyśmiewano?

ośmieszonych wielokrotnie w ostatnich 2 latach tzw. "głosów eksperckich" z CDC, WHO i innych tego typu podmiotów.


To są fakty z waszej urojonej, szurkskiej rzeczywistości. Żyjesz w bańce więc w sumie się nie dziwię, że tego nie zauważasz.
Schemat jest zazwyczaj taki,
@QAtester #!$%@?ć tam dyskusję o covidach, ale ty naprawdę sądzisz, że powinno się takie "śmieszne obrazki" wklejać do internetu w 2022 roku? Przecież to by było przegięcie pały na standardy teletygodnia w latach 90 albo jakiegoś innego gówna pokroju 200 krzyżówek panoramicznych. W dupie mam co sądzisz o covidzie, ale nie wydają ci się, że jest to poniżej poziomu jakiegoś grazyniska?
@QAtester nie zrozumiałeś. Rozliczac, nie rozliczac, w #!$%@? to mam. To nie jest nawet mem. To jest #!$%@? dno. To jest robienie chlewu. To jest skandal. Naprawdę tak nie można. Są jakieś granice
@Bigmouthprick: Powiedzial gosc, ktory zawierzył innej propagandzie. Jak zaszczepieni mogą chorować przecież szczepienie miało przed zachorowanien chronić w 100%?
Mozna raz dać się nabrać - rozumiem. Dwa razy dać sie nabrać na to samo to trzeba niedomagać intelektualnie. Nabieranie się w kólko na to samo to osobna kategoria, do ktorej ciężko dobrać określenie...
Mam nadzieję że na jesień covid zostanie potraktowany jak przeziębienie czy grypa. 0 szumu medialnego, 0 obostrzeń kto chce nosi maseczkę, kto chce się szczepi. Nie chciałbym kolejnych lockdownów.


@Niebadzlosiem: Cóż. Do tej pory można było wiele naciągać. Kłaść nacisk na pewne dane, inne ignorować. Kwestia mimo wszystko w pewien sposób nieoczywista, choroba jest, dla pewnych grup statystycznie groźna, dla innych o pomijalnym ryzyku. Badania takie, badania siakie, może tylko dziwić
@Bigmouthprick: Nie wiem co za bajki czytasz, nie obchodzi mnie jaki kto ma cel. Na pewno firmy produkujace specyfik zyskuja ogromne pieniądze na jego sprzedaży. Do tego raczej nie ma wątpliwości. Realne zagrożenie morderczym katarem według oficjalnych statystyk publikowanych przez MZ do polowy marca tego roku wskazuje na sredni wiek zgonu76 lat. Zbiega sie to ze srednia długoscia zycia w Polsce. Dodatkowo szacuje się, że badając osoby bez objawów mamy od
To jest coś czego Szury nie potrafią zrozumieć. To nie jest ani jego zdanie ani coś co tam sobie wymyślił. Tak wyszło w badaniach, to to jest fakt. Czy badania były dobre, czy to znaczy coś więcej, czy należy wyciągać z tego jakieś wnioski. Nie wiadomo, to temat na osobną dyskusję. W tej informacji jest jedynie zawarte co wyszło w badaniu. Suchefakty bez emocjonalnego podejścia.


@jamajskikanion: nikt normalny nie neguje obecnosci