Wpis z mikrobloga

Przyjazd milionów nietestowanych, zaszczepionych bodajże w ~30% ludzi, w szczycie sezonu, bez testów, masek i kwarantann wmieszanych w społeczeństwo i związany z tym brak jakiejkolwiek katastrofy sanitarnej jest natomiast równoznaczny z opadnięciem kurtyny


@IamHater: To poszukaj info ile możemy mieć zakażeń obecnie. Tyle tylko, że oficjalnie się nie testuje tak jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Pomijając problematykę proponowanych przez ciebie danych (ekhm, poszukaj sobie ile może być), oraz nieoczywistość przeskoczenia z migracji mającej miejsce kilka miesięcy temu do obecnej liczby zakażeń: dlaczego w ogóle piszesz mi o tym wskaźniku?

Przecież to jedno z naczelnych nieporozumień całego tego zamieszania. Ani wartość liczbowa ani % testów wskazujących obecność patogenu w próbce nie mówi właściwie nic, zwłaszcza że jesteśmy w "erze omikrona". Liczy się tylko efektywna liczba osób
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick na wykopie też są ludzie z tytułem doktora, ale ktoś kto ma takie argumenty jak ty raczej nie będzie miał okazji z nimi porozmawiac
I raczej rzetelnych doktorow stawia się za przykład kiedy wypowiadają się na temat dziedzin w których mają wiedze a nie na każdy temat.

Równie dobrze biorąc pod uwagę przytoczone tu w komentarzach fakty z tamtego czasu można powiedziec że to ty lyknales propagandę populizmu tylko dlatego że
  • Odpowiedz
@bizonsky: tak tak kazdy wykopek ma tytuł doktora i habilitacje.To dlatego glówna wypełniona jest jest ordynarnymi fejkami, newsami o murzynie co sie spierdział na przystanku w Alabamie i #!$%@? na Niemców.Covid istnieje, stanowi zagrozenie a szczepionki dzialaja i jest to potwierdzone statystykami i badaniami.Nie zamierzam tlumaczyc po raz 2137 oczywistosci ludziom na ktorych szkoda mojego czasu.Z wykopków sie toczy beke a nie dyskutuje (zazwyczaj) bo to tak jakbym rozmawiał z psem.Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Suplementacja witaminą D etc. Dlaczego więc to wyśmiewano?


@QAtester: Przecież od samego początku zewsząd było trąbione, żeby suplementować witaminę D, zwłaszcza, że przez durne lockdowny pozbawiono ludzi możliwości wyjścia z domu na słońce.

Ba, o witaminie D jest głośno od jakiejś dekady i nawet podwyższono w końcu łaskawie minimalne zapotrzebowanie dzienne z 1000IU na 2000IU, co i tak jest dyskusyjne w naszym klimacie.
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick nie zamierzasz a się tłumaczysz, piszesz te brednie, używasz błędnych argumentów, przeinaczasz wypowiedzi i sens dyskusji po czym jak ktoś ci to wytknie ucinasz dyskusje bo nie masz czasu

XDDDDDD

Chciałbym widzieć jak się miotasz w tych zeznaniach na żywo, bo widzę że miotaloby tobą jak szatan XD

Woof, woof.
  • Odpowiedz
@bizonsky: jak cie w szkole nie nauczyli myslec to ja nie zamierzam cie tego uczyc tym bardziej.Nie wiem gdzie ty masz przeinaczenia ale ok byczq.Wytknał to ci stary pryszcza na czole co najwyżej.Szur szur zakładaj czapeczke i ruszaj demaskować swiatowe spiski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick no właśnie to są te przeinaczenia, dosłownie twoje ostatnie zdanie. Zwykle odwracanie kota ogonem, próba wmówienia komuś jego poglądów pod swoją tezę (bo ja jestem debilu zaszczepiony), używanie do tego patusiarskiego języka którym szukasz poklasku w postaci plusów od ludzi których takie teksty ruszają. Szkoda już nawet dalej strzepić ryja.

I jeszcze masz czelność mi pisać coś o umiejętności myślenia XD
  • Odpowiedz
@bizonsky: a przepraszam gdzies napisalem nieprawde? Główna tak nie wyglada?Wykopki nie lykają ruskiej propagandy i fejków? Nie oskarżasz mnie o cos co sam robisz?(wmawianie mi że uważam że pan doktor ma racje bo ma tytuł doktora a nie dlatego że przedstawia fakty?) Fajne masz projekcje.I nie wiem o jakie szukanie poklasku ci chodzi kiedy moja opinia nie jest raczej zgodna z retoryką wykopu( znowu twoje projekcje).Tak pisze bezczelnie, bo nie zamierzam
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick odnośnie doktora to nie nie oskarżam cię o nic, sam napisałeś: > doktor sie #!$%@? zna.Wiadomo że racje maja wykopki z łbami wypchanymi ruskom propaganda( ͡° ͜ʖ ͡°) podając jego tytuł doktora nauk fizycznych jako jedyny argument czemu warto mu wierzyć w temacie koronawirusa bardziej niż innym.

Dalej odnosiłem się do tego co piszesz do mnie i o mnie, błędnie. A do innych wszystkich odnosisz się per
  • Odpowiedz
@bizonsky: to nie był argument tylko wyśmianie wykopków które jak zwykle wiedza lepiej od każdego a nawet nie sprawdziły że w filmie prezentowane są suche dane .Nie odniosłes sie do tego co napisalem o tym gdzie niby sklamałem.Uzasadniłem tez czemu warto mu wierzyć bardziej niz innym(zdolnosc analizy danych patrz wyzej) ale widze ze dostales takiej piany że wylaczyla ci sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.Twoje silenie sie na intelektualizm jest co najmiej
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick Cytat ze screena nie przedstawia żadnych suchych danych, bo wtedy nie było jeszcze tak wielu zaszczepionych osób aby dało się to w ten sposób podsumować i tyle.
Jeżeli nie pokażesz mi danych na podstawie których to stwierdzono to przegrałeś całą dyskusje z miejsca bo uwierzyłeś w to co ci ktoś powiedział na slowo.

I przecież to ty tu lejesz pianę z pyska non stop XD a ja się nie siłę, tylko
  • Odpowiedz
@bizonsky: widze ze klasycznie xDD do dyskutowania o czymś o czym nie masz pojecia to jestes pierwszy ale do podjecia minimalnego wysiłku i wyszukania o czym mówisz to już przerasta twoje skromne możliwości.No ale niech bedzie zrobie to za ciebie:
Link do filmu gdzie Pan Doktor tłumaczy o co chodzi( w opisie jest link z którego możesz pobrać raport.Jest w pdf wiec nie moge go tu bezpośrednio wstawic bo wykop nie
  • Odpowiedz