Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
jakiś pato meksynaniec coś głupiego zrobił ale wykopki się spuszczają bo #!$%@?ł k0biecie xD

@mwmichal: I tym cała rzecz, przecież to wykop xD

Dla mnie ten sam poziom co nie ustąpienie miejsca osobie starszej, która o to poprosiła. Najwyraźniej i osoba starsza i kobieta w ciąży potrzebowały tego miejsca bardziej, jeśli o to poprosiły, ale oczywiście każdy ma prawo, aby odmówić. Tylko niech się potem taka osoba nie dziwi, że jest
Na wykopie ustąpienie miejsca komus słabszemu to bialorycerstwo XD dla mnie nie ma znaczenia, czy to baba w ciąży, stary dziadek, czy chłop z kulawa noga. Czasem mi się wydaje, ze większość z was nie ustąpiłaby tego miejsca, nie dlatego, bo jesteście zmęczeni, tylko ze to baba i się ruchala XD i to mówię ja z perspektywy osoby, która ostatnio ustąpiła miejsca ZWYKŁEMU CHŁOPU. Po prostu stwierdziłam, ze jest gorsco, ja se
ja też ustępuję miejsca, ale nie piętnuje ludzi którzy tego nie robią, bo byli pierwsi i mają prawo tam siedzieć.


@Emnesti: Pewnie. Dla mnie ustąpienie miejsca to gest dobrej woli oraz wychowanie. Nie chciałabym, żeby kobieta w ciąży zemdlała i zrobiła sobie w ten sposób krzywdę. Nie chciałabym też, aby osoba starsza upadła, bo ma problem ze staniem czy cokolwiek innego. Nie znam ich, to nie jest mój obowiązek, ale mam
@mwmichal #!$%@?ąc od słuszności ustępowania miejsca słabszym, bo nie o to mi w tym momencie chodzi

Każde stado dba o samice w ciąży - taka jest natura.


xD uwielbiam używanie argumentu natury w kontekście zachowań ludzkich. Jakby jakiś facet wszedł do autobusu zabił dziecko jadącej nim matki a potem by ją zgwałcił zapładniając, też byśmy go tłumaczyli, bo zwierzęta tak robią? xD
@janinapomidor: @cutthroat: xD nie ma racji, dlatego żyjemy w społeczeństwie a nie odizolowani bo jesteśmy zwierzęciem stadnym. Każde stado dba o samice w ciąży - taka jest natura. Więc jeśli kobieta go poprosiła o ustąpienie miejsca a on nie czuł się źle to powinien jej ustąpić bo ona bardziej tego fotela potrzebowała.


No ale wiadomo, jakiś pato meksynaniec coś głupiego zrobił ale wykopki się spuszczają bo #!$%@?ł k0biecie xD jesteście
Ja #!$%@?, widać wyraźnie jak rośnie kolejne pokolenie egoistów. Głodnemu kanapki nie da, bo „co mnie to obchodzi, nie pracuje niech nie je”, ślepego nie przeprowadzi przez ulice bo „śpieszę się, mam swoje sprawy”, ciężarnej nie ustąpi miejsca, bo „jej ciało jej wybór”, staruszki nie przepuści w kolejce, bo „ja też nie mam czasu tu tyle stać”. A jak kogoś będą okradać czy bić to tylko wyjmę telefon, żeby nagrać albo nawet
@milk_outside_a_bag_of_milk: przecież to wykop, tutaj można zwalić dosłownie jakądolwiek wyssaną z palca głupotę i projekcję na przegrywów i nazwać to dniem.
Ciąża to nie choroba, i nie jednolity status. Semantycznie rzecz biorąc, kobieta w ciąży to równie dobrze kobieta w 3 miesiącu, od której większy brzuch ma gruba.
Żyjemy w społeczeństwie jest argumentem, który jest zawsze podnoszony kiedy to k0biety oczekują dodatkowych poświęceń od męzczyzn, samemu dając cholernie mało. Żyjemy w
@mwmichal:

nie ma racji, dlatego żyjemy w społeczeństwie a nie odizolowani bo jesteśmy zwierzęciem stadnym. Każde stado dba o samice w ciąży - taka jest natura. Więc jeśli kobieta go poprosiła o ustąpienie miejsca a on nie czuł się źle to powinien jej ustąpić bo ona bardziej tego fotela potrzebowała.


To jest tylko twoja opinia, że tak powinno być. Ja żadnej umowy nie podpisywałem, że mam tak robić. Co mnie obchodzi
przecież to wykop, tutaj można zwalić dosłownie jakądolwiek wyssaną z palca głupotę i projekcję na przegrywów i nazwać to dniem.

k0biety


@Dolanthesniffer: I tyle mi wystarczy, żeby wiedzieć z kim piszę. Mowa o nieustąpieniu ciężarnej kobiecie miejsca, a to ty omawiasz jak fizykę kwantową i wyjeżdżasz z dyskryminacją mężczyzn, wtf z wami nie tak.
@Emnesti: Tak, każdy facet świata pracuje na budowie xD Jak mirek wyżej napisał, wykop wam doszczętnie wyprał mózg xD


@milk_outside_a_bag_of_milk To raczej Imho efekt kumulacji.
W przestrzeni publiczne ciągle jest jakieś #!$%@? się do facetów. Jak nie o ustępowanie miejsca to o trzymanie zbyt szeroko nóg przy siedzeniu, przez wysrywy , że facet ma uważać jak chodzi po chodniku aby kobiety nie myślały że za nimi idzie bo wszędzie gwalty itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Atreyu: Ależ orędownicy dobrego wychowania się zesrali. Facet po ciężkim dniu pracy na budowie nie ma prawa do chwili wytchnienia nawet w autobusie, bo jak nie ustąpi ciężarnej to kukoldy go zlinczują.

Ciąża to świadomy wybór, kobieta wybierając komunikację miejską powinna być przygotowana na okoliczność braku miejsca siedzącego.

@Emnesti: kurde to jak facet ciężko pracuje to czemu własną furą nie wraca z roboty? No debil xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atreyu: z jednej strony go rozumiem, z drugiej strony w czasie ciąży organizm kobiety jest mocno obciążany w wielu aspektach i, mówiąc krótko, baba stojąca nad facetem w autobusie może mu narzygać na mordę. Ale to jego wybór ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)