Wpis z mikrobloga

@janinapomidor: @cutthroat: xD nie ma racji, dlatego żyjemy w społeczeństwie a nie odizolowani bo jesteśmy zwierzęciem stadnym. Każde stado dba o samice w ciąży - taka jest natura. Więc jeśli kobieta go poprosiła o ustąpienie miejsca a on nie czuł się źle to powinien jej ustąpić bo ona bardziej tego fotela potrzebowała.

No ale wiadomo, jakiś pato meksynaniec coś głupiego zrobił ale wykopki się spuszczają bo #!$%@?ł k0biecie xD jesteście
@Atreyu: To jest kwestia kultury osobistej i dobrego wychowania. Jak widzę kogoś słabszego, starszego, niedołężnego to po prostu ustąpię miejsca. Polscy przewoźnicy przewidzieli, ze ktoś taki jak ten pan może się trafić wiec w większości regulaminów jest obowiązek ustąpienia miejsca takim osobom.

Jeżeli tego nie było w regulaminie przewoźnika to oczywiście mógł sobie nie ustępować i dalej być prostakiem. Wykopkom to się podoba, bo #!$%@? kobiecie
Ja #!$%@?, widać wyraźnie jak rośnie kolejne pokolenie egoistów. Głodnemu kanapki nie da, bo „co mnie to obchodzi, nie pracuje niech nie je”, ślepego nie przeprowadzi przez ulice bo „śpieszę się, mam swoje sprawy”, ciężarnej nie ustąpi miejsca, bo „jej ciało jej wybór”, staruszki nie przepuści w kolejce, bo „ja też nie mam czasu tu tyle stać”. A jak kogoś będą okradać czy bić to tylko wyjmę telefon, żeby nagrać albo nawet
@Atreyu
@janinapomidor

Poważnie? Przecież to się nie klei w żaden sposób. Skąd pomysł, że chciała być w ciąży? Może często uprawia sex że swoim mężem i ciąża to konsekwencja tego, że zabezpieczenia nie działają w 100%?

Koleś że screena ogarnia równouprawnienie na poziomie feministek - tzn w ogóle :D

BTW coocload to tylko ambitny przegryw.
@mwmichal:

No ale wiadomo, jakiś pato meksynaniec coś głupiego zrobił ale wykopki się spuszczają bo #!$%@?ł k0biecie xD jesteście śmieszni


Sporej części użytkowników tag #przegryw i #p0lka naprostował skutecznie zwoje na mózgu i wszystkie kobiety oceniane są przez nich na podstawie kilkudziesięciu skrajnych przypadków. Co z tego, że na świecie żyje 3 miliardy kobiet? Skoro jedna zawiniła, to cała reszta jest identyczna.

A spróbuj zastosować taki zabieg stygmatyzacji wobec mężczyzn, to