Wpis z mikrobloga

@milk_outside_a_bag_of_milk: @Usvart: @Gamtaro2:
odpisuje wam po czasie bo losowo trafilem na ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przyklady ktore wymieniliscie to przyklady ludzi ktorzy sa niedolezni nie z ich wyboru - stary dziad czy baba raczej nie chce byc stary i miec problemow ze staniem w autobusie, takim ludziom powinno sie ustepowac

roznica miedzy tym a ciaza jest WYBÓR. ona z wyboru jest w ciazy
@janekhe: #!$%@?. Równie dobrze można powiedzieć, że starość to wybór - przecież można się zutylizować w sile wieku. Poza tym mijasz się z prawdą z tym wyborem, bo szacunkowo aż 45% ciąż jest nieplanowanych.

A co do arogancji, to widocznie jesteś przedstawicielem tej grupy o której pisałem, skoro Cię to zabolało :)
@Usvart: starosc jest nieunikniona biologocznie, ciaza nie

bo szacunkowo aż 45% ciąż jest nieplanowanych


pokaz te szacunki to po pierwsze
po drugie wyjasnij mi w jaki sposob mozna zrobic dziecko przez przypadek a nie z wyboru
@janekhe: Po pierwsze sprawdź sobie źródła z agencji ONZ (dla całego świata) albo CDC (dla USA).

Po drugie to choćby zawodząca antykoncepcja. Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale zakładam, że nigdy nie uprawiałeś seksu, skoro zadajesz takie pytania. Chęć posiadania dziecka raczej nigdy nie jest powodem/motywatorem do rozpoczęcia współżycia. Zapytaj rodziców.
@Usvart: no pieknie poleciales ad personam az 2 razy

Po pierwsze sprawdź sobie źródła z agencji ONZ (dla całego świata) albo CDC (dla USA).


ciezar dowodu

Po drugie to choćby zawodząca antykoncepcja

to oznacza ze jest nieskuteczna w 55%?
@janekhe: „Nearly half of all pregnancies, totalling 121 million each year worldwide, are unintended, according to a new report published on Wednesday by the UN’s sexual and reproductive health agency, UNFPA.” - marzec 2022, Google it

A co do drugiego zdania. Nie za bardzo wiesz jak działa statystyka co? XD
@Usvart: zaczyna mi sie odechciewac dyskutowac z kims kto nawet przez chwile nie potrafi pisac powaznie, pograzasz sie

co oznacza nieplanowana ciaza? wyjasnij to pojecie oprocz rzucania czyms o antykoncepcji, bo ona ma bardzo wysoka skutecznosc
@janekhe: Oho, odezwał się Pan poważny. Trollujesz, prawda?

Ciąża nieplanowana to taka, która jest konsekwencją seksu uprawianego bez intencji zajścia w ciążę. Wyjaśnić Ci też czym jest butelka na mleko? Jak mierzymy czas? Czemu słońce latem zachodzi później na północnej półkuli?