Wpis z mikrobloga

@blinxdxb: ta #!$%@? kilka linijek xD jego mod miał ponad 100 modyfikacji. Czyste phpBB było nieusuwalne. I przemo pilnował żeby wszystko było aktualne. Przemo stworzył darmowe rozwiązanie które miało nie mniej opcji od komercyjnych rozwiązań, a które dominowało nad darmowymi. Nie bez powodu cały Polski internet na tym śmigał swego czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 231
@Morf: FB powinien zdechnąć za to co zrobił internetowi. Weź znajdź teraz cokolwiek, wchodzisz na grupę samochodową, wyszukujesz swój problem, przekopujesz się przez 20 postów niezwiązanych z tematem, znajdujesz jeden post idealny, gdzie 10 komentarzy jest nie na temat, a dwa to "priv". Wcześniej jeszcze musisz czekać na decyzję admina czy cię wgl przyjmą, a później masz wszystko zawalone jakimś gównem z tej grupy
  • Odpowiedz
Szkoda że cała wiedza która była zgromadzona na forach rozpadła się śmiercią naturalną a wszelką dyskusję przejął nieprzeszukiwalny nijak Facebook a w przypadku najmłodszego pokolenia jeszcze gorszy Discord.


@Morf: Istnieje stackoverflow i np. github, gdzie są tematy i są łatwe do przeszukania.

stackoverflow ma też wersje na inne tematy niż webdev.
Teoretycznie można nawet polskie wersje podstawić chyba.
Może to wszystko wrócić gdyby tylko ktoś chciał.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: phpBB by Przemo czyli idealne środowisko do nauki SQL Injection, XSS i różnych exploitów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak postawiłem na tym forum szkolne i następnego dnia przestałem być adminem, bo starsi ogarnięci koledzy wbili jak to siebie XDDD
  • Odpowiedz
@Morf: fora były fajne, jednak ja obecnie wolę Wykop i Reddita w szukaniu rozwiązania problemu. Też na forach panowała czasami niezdrowa atmosfera robienia się rzekomej elity.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Przestałem szanować po tym jak rozsyłał taki spam z agitacją wyborczą za PiS w 2015:

Panie i Panowie,

Skoro nie udało nam się wybrać Kukiza to przynajmniej w niedzielę głosujcie na Dudę bo jak nie daj Boże bull zostanie dalej to dalej będzie takie bagno jak jest. Nigdy nie kibicowałem PiSowi, PO też nie, ale PiS to jednak znacznie mniejsze zło.

A na jesień koniecznie na partię Kukiza - przejrzyjcie w końcu na oczy! Przecież jest dokładnie tak jak on często cytuje szefa MSW: "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie" i on będzie się starał to zmienić - nie pozwolą mu całkiem, ale przynajmniej zrobi co się da, tak, że nie martwcie się, rewolucji nie
  • Odpowiedz
@PanMaglev: > jeszcze gorszy Discord
Tam to chociaż da się normalnie przeglądać/wyszukiwać w miarę a facebooka kompletnie nie wiem jak obsługiwać.
Brakuje tylko indeksowania z googla jakoś wątków na discordzie.
  • Odpowiedz
Istnieje stackoverflow i np. github, gdzie są tematy i są łatwe do przeszukania.


@look997: no. bo świat kończy się na IT.

Teoretycznie można nawet polskie wersje podstawić chyba.

Może to wszystko wrócić gdyby tylko
  • Odpowiedz
@Morf: Ale ty wiesz ze stackoverflow to nie tylko IT? Do tego masz Reddita, który jest zdecydowanie lepszy od klasycznych forum, nie musisz robić kilku kont, społeczność na subach zawsze będzie o wiele większa niż ja randomowym polskim forum wiec łatwiej znaleźć rozwiązanie problemu
  • Odpowiedz