Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 231
@Morf: FB powinien zdechnąć za to co zrobił internetowi. Weź znajdź teraz cokolwiek, wchodzisz na grupę samochodową, wyszukujesz swój problem, przekopujesz się przez 20 postów niezwiązanych z tematem, znajdujesz jeden post idealny, gdzie 10 komentarzy jest nie na temat, a dwa to "priv". Wcześniej jeszcze musisz czekać na decyzję admina czy cię wgl przyjmą, a później masz wszystko zawalone jakimś gównem z tej grupy
Szkoda że cała wiedza która była zgromadzona na forach rozpadła się śmiercią naturalną a wszelką dyskusję przejął nieprzeszukiwalny nijak Facebook a w przypadku najmłodszego pokolenia jeszcze gorszy Discord.


@Morf: Istnieje stackoverflow i np. github, gdzie są tematy i są łatwe do przeszukania.

stackoverflow ma też wersje na inne tematy niż webdev.
Teoretycznie można nawet polskie wersje podstawić chyba.
Może to wszystko wrócić gdyby tylko ktoś chciał.
@PanMaglev: Przestałem szanować po tym jak rozsyłał taki spam z agitacją wyborczą za PiS w 2015:

Panie i Panowie,

Skoro nie udało nam się wybrać Kukiza to przynajmniej w niedzielę głosujcie na Dudę bo jak nie daj Boże bull zostanie dalej to dalej będzie takie bagno jak jest. Nigdy nie kibicowałem PiSowi, PO też nie, ale PiS to jednak znacznie mniejsze zło.

A na jesień koniecznie na partię Kukiza - przejrzyjcie
Istnieje stackoverflow i np. github, gdzie są tematy i są łatwe do przeszukania.


@look997: no. bo świat kończy się na IT.

Teoretycznie można nawet polskie wersje podstawić chyba.

Może to wszystko wrócić gdyby tylko ktoś chciał.


@look997: o panie, Nobel się należy za takie odkrycie. Bardziej przenikliwego umysłu nie dane mi było spotkać.

Przestałem szanować po tym jak rozsyłał taki spam z agitacją wyborczą za PiS w 2015


@DooBeeDooBee: