Wpis z mikrobloga

@zdrapek: Przekaz można zrozumieć dwojako. Jeżeli jesteś typowym "homie from tha hood" lub lewakiem to uznasz, że ukraina jak George jest męczęnnikiem, bohaterem zaduszanym pod prawawackim ksenofobicznym butem. Natomiast jeżeli jesteś człowiekiem, który potrafi wyciągnąć podstawowe wnioski z sytuacji na podstawie dostępnych danych stwierdzisz, że Ukraina to ćpun, bandyta i złodziej, który zszedł podczas interwencji policji bo dorwała ją zapaść. Ta wlepka ma ukryte dno, które miesza poglądy przeciwników i popierających
  • Odpowiedz
@Wordziu Ale ten mem jest kompletnie adekwatny do sytuacjii. W jednym przypadku mamy patusa który został zabity przez rasistowską policję. Nie zasłużył sobie na takie potraktowanie mimo wszystko, choć nie był niewinny.
W drugim przypadku masz skorumpowane państwo, któremu również wiele brakuje do niewiniątka (i nie chodzi mi o Wołyń, tylko o sytuację w XXI wieku), które też zostało napadnięte przez silniejszego zbira.
Naprawdę uważam że mem jest w punkt, ale nie
  • Odpowiedz
nie wiedziałem, że Ukraina napadła z bronią na kobietę w ciąży i brała śmiertelne dawki fentanylu

@Wordziu: To rosyjska wersja wydarzeń, dlatego własnie w odwecie jest ta cała "specjalna akcja militarna".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Pokazałem to kumplowi z Ukrainy, powiedział że to nieśmieszne o obraźliwe. Autor wlepki chyba nie podumał, że nie każdy chce być identyfikowany z zaćpanym kryminalistą.
  • Odpowiedz