Wpis z mikrobloga

@Bogaty_grubas: nie chlej jak to polacy mają w zwyczaju XD spakuj se plecak na noc i sprawdź gdzie najbliższy schron jak się boisz alarmów, pobierz aplikację Powitriana trywoha, alko i restauracje do 22 w większości- potem już nie, no i mocnego alko nie wypijesz w ogródku. np teatr piwa- na ogródkach piwo tak ale w papierowym kubeczku. na granicy powrót trwał z 11h.
  • Odpowiedz
@totti10: Jadę głównie przez to, ze interesuje się historia, a czytanie o czymś nigdy nie da tego samego efektu jak przezycie czegoś. Byłem w Kijowie w momencie jak się rozpoczęła wojna w Donbasu i już wtedy to było przezycie mimo braku syren. Głupie? Może. Nikt nie mówił, ze jestem mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak śpisz i budzą cię syreny jeszcze jak masz godzinę policyjna czujesz się bezbronny.


@totti10: a potem jak jesteś gdzieś na mieście i słyszysz dźwięk w piosence z radia odrobinę podobny do syren to Cię mrozi ( ja tak miałam). Np wczoraj byłam w knajpie i puścili jakieś elekro z sygnałami syreny na początku, pierwsze co to sięgnęłam po apkę czy jest czysto. Można schizy dostać po paru razach, a
  • Odpowiedz