Wpis z mikrobloga

@azurri: Nie. We Lwowie Jest tylko godzina policyjna od 5 do 23.
Musisz mieć przy sobie zawsze paszport/dowód w razie kontroli przez wojsko No i oczywiście wiedzieć gdzie uciekać w razie uruchomienia syren ostrzegających przed bombardowaniem.
  • Odpowiedz
@Hamburk: Dużo dostępnych hoteli jest. Co dla ciebie ejst rozsądna cena? Ja za 4 noce zapłaciłem 5 tysięcy Hrywien (630zl), 500 metrów od centrum razem ze śniadaniami.
Booking jeszcze podwyższył standard pokoju za darmo + dorzucił jakiś tam cashback ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O granicy będę informował
  • Odpowiedz
@szarley: Ja lokalnymi przewoźnikami, ale taniej i szybciej chyba BlaBlaCar. Dużo ofert widziałem. Ja po prostu chciałem coś pewnego, a nie ze będę czekał na Saszke i zastanawiał się czy przyjedzie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Bogaty_grubas a jak tam infrastruktura turystyczna? Restauracje i inne atrakcje?

Czasami patrzę na Google maps, ale nie ma żadnych komentarzy od początku wojny. I nie wiem czy nie publikują bo wojna, czy zamknięte na 4 spusty
  • Odpowiedz
@szarley: jechalem pociagiem do granicy, przejscie a potem branie juz branie taksowki - tak bylo najszybciej i najprzyjemniej bo mi jeszcze karte sim chlop kupil
  • Odpowiedz