Wpis z mikrobloga

Mam bekę z ludzi którzy naoglądali się polskich seriali wojennych i się im wydaje, że jak jest w---a to wszyscy walczą albo się umartwiają - i dlatego Ukraińcy nie powinni teraz chodzić na koncerty/do knajp.

Poczytajcie sobie jak wyglądało życie podczas okupacji Warszawy (a przeciez Ukraina jest okupowana tylko w części). Większość ludzi sobie żyła, chodziło do kawiarni i na pływalnie. Tylko 1/40 osób należała do jakiejś organizacji podziemnej

#ukraina #w---a
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jurekqwerty: tu bardziej chodzi o to, ze tak to jest sprzedawane w mediach. Ze olaboga biedna ukraina, Polacy dejta pieniazki. I obrazki z jakiejs rakiety w blok. A tymczasem w kijowie sielanka i plazing.
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: to czemu ci ludzie, którzy żyją normalnie, nie przyjęli swoich rodaków, tylko miliony spiedroliły do nas? ProxyWojna dzieje się na 20% Ukrainy. Tchórze i nieroby dały nogę na zachód, reszta ma w------e i się bawi. Młode chłopaki będą ginąć do momentu porozumienia, a codziennie na Ukrainę są nowe dostawy luksusowych aut ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
A tymczasem w kijowie sielanka i plazing.


@bartd: A co ma być? Zbiorowe płakanie i stanie? Nie wolno na leżaku odpocząć iposluchać muzyki?

Ze olaboga biedna ukraina

Wiesz ile kosztuje jedna rakieta do systemu Patriot, c---g, 1000 pocisków 155mm, które wystarczą na jeden dzień?
  • Odpowiedz
Ze olaboga biedna ukraina, Polacy dejta pieniazki. I obrazki z jakiejs rakiety w blok.


@bartd: Ludzie nie giną?
Na Ukrainie i tak jest t------a ekonomiczna, z infrastrukturą, wodą itp.
Klęska humanitarna nie musi sięgać każdego by była zauważalna.
  • Odpowiedz
to czemu ci ludzie, którzy żyją normalnie, nie przyjęli swoich rodaków, tylko miliony spiedroliły do nas?


@Basiura89: Bo im pozwolono?
A pajacu nie pamiętasz ile Ukraińców wróciło bronić kraju, tego słynnego szaszki, który pracował w Polsce a wysadził się razem z mostem?
  • Odpowiedz
pamiętam pajacu nierobów, którzy przyjechali po socjal oraz bogaczy w nowych suvach.


@Basiura89: Jakimś dziwnym cudem uchodźcy mają najwyższy wskaźnik pracujących w Europie właśnie w Polsce.
Może wolałbyś inżynierów na ich miejsce?
  • Odpowiedz
@Basiura89: No i widać, że jedyne "argumenty" jakie ci zostały to wyzwiska, przygłupie. Powtórzę pytanie kolegi, dlaczego szczujesz na pracujących białych imigrantów? Może cie z roboty wygryźli, przy rekordowo niskim bezrobociu, co?
  • Odpowiedz
Grzegorz braun musiał ci coś cudownego zrobić z mózgiem, że szczujesz na pracujących białych imigrantów


@KIaudiuszeq: ja sobie czasami myślę jak to by wyglądało w przypadku Polski. Ja z bratem uciekamy przed kacapskimi dronami na froncie, a ludzie jak Kulczyk, Hetman, deweloperzy, Tusk i Obajtek na zachodzie żebrzą o empatię i zasiłki, a polskie erazmusiary przeciążają hiszpańskiego tindera, kreując obraz Polaków.

Zastanawiam się po prostu czy wspieramy właściwą część Ukraińców,
  • Odpowiedz
@Basiura89 Sranie w banie z wygodnej obsranej piwnicy c---a znaczy, ale oczywiście ty byś pierwszy za łom chwycił xd Fajnie byś się czuł gdybyś to ty wyjechał za lepszym bytem, gdzie jesteś jednostką i c--j cie interesują inne polaki, a ktoś by tak se p-------l bo się k---a czuje lepszy. Po c--j ja to w ogóle pisze xD
  • Odpowiedz