Wpis z mikrobloga

@sargento: Powinien teraz jechać na urlop jak się TdF skończył, a on chyba właśnie wrócił. Swoje filmiki na YT nagrywał we Włoszech. Baranowski fatalny nie jest, ale żeby jakiś dobry to też bym nie powiedział.
Chodzi mi o to, że chciałbym komentarz Probosza na TdF, a oni go na urlop wysłali w tym czasie. Odczytywałby to też jako jakiś wyraz zdegradowania Probosza w Eurosporcie, bo nie komentował najważniejszego wyścigu w roku, za to teraz dostał wyścig kobiet. Dziwi mnie to, bo wydaje mi się merytoryczny, obeznany i przygotowany do komentowania od strony warsztatu dziennikarskiego czyli dykcja, wysławianie się, zasób słownictwa.
@chromypies: Probosz chyba nie miał okazji (może poza pojedynczymi etapami, których nie pamiętam) komentować TdF, wcześniej to był duet Wyrzykowski-Jaroński, a jak odsunęli Wyrzykowskiego to w jego miejsce wszedł Baranowski, więc raczej bym nie powiedział, że go odsunęli, tylko mają taki podział. Probosz komentował przecież Giro i zapewne będzie też komentował Vueltę, a dodajmy jeszcze wszelkiego rodzaju klasyki
@chromypies o #!$%@?, to chyba innego probosza słuchamy. Jest niedouczony, mierny i prymitywny. Taki z niego spec że nagle w tym roku odkrył że są specjalne kombinezony do jazdy na czas za gruby hajs. Wspiera pijaka. Jego komentarz po czasowce był na poziomie raczków elbląskich. I tak można wymieniać możliwości tego ananasa.