Wpis z mikrobloga

@Kasahara: inna kultura sportu i lepsze jakościowo jedzenie mają ogromne znaczenie, ale polskie chłopaki i tak zwalą wszystko na sterydy żeby sobie podbudować ego, heh
  • Odpowiedz
Może jednak tego, że zaczął totalnie sportowy tryb życia w wieku 11/12 lat, miał nad sobą trenera cały czas i opieke medyczną?


@Poemat: A do tego jest przeogromnym talentem, i ćwicząc "ogólnie" doszedł do takich wyników... MOŻE!

Jednakże statystyki i ruskie książki podpowiadają mi że skończy się to jak zwykle. Bo wysokie, ponad przeciętne wyniki uzyskiwane w młodym wieku są po prostu zasługą wczesnej specjalizacji, plus do tego dochodzi ładowanie towaru w młodym wieku.
I wysokie wyniki w młodości wcale nie oznaczają sukcesu w przyszłości, wręcz przeciwnie często tworzą "kruchego" zawodnika który odpada zanim osiągnie w pełni swój potencjał (Oczywiście zdarzają
  • Odpowiedz
Nie wszyscy tak jak Ty chcą ciągnąć i pchać ciężary przez połowę swojego życia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Poemat: Zgadzam się :) Warto o tym pamiętać, czytając moje wypowiedzi, że ja patrzę z tego jednego kąta, w jeden sposób, nie uwzględniając wieluuuu innych rzeczy.
  • Odpowiedz
inna kultura sportu i lepsze jakościowo jedzenie mają ogromne znaczenie,


@FeC7800:
W USA wyższej jakości jedzenie? xD Ale żeś #!$%@? wymyślił, wujku Staszku.
  • Odpowiedz