Wpis z mikrobloga

@pilot1123: A które jest najwygodniejsze? Jak się okaże, że jest jakieś ramowe, które jest super wygodne to będzie ramowe, ale jak na razie takie jak pic-rel są wygodniejsze. Natomiast szukam czegoś co może jest jakimś hitem i wszyscy kamperwanowcy takie wożą, albo każdy wędkarz z rangą sum takie ma, czy coś. Rozczarowałem się trochę basicowym Decathlonem w tej konkstrukcji.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: mam ten "parasolowy" z decathlona i bodajże mh500 ramowy. Ramowy jest wygodniejszy bo jest wyższy i można oprzeć głowę.

Myślę że te różnice nie wynikają z podziału na sposób składania tylko po prostu są lepszej i gorszej jakości krzesła i trzeba przetestować zadkiem. Mimo wszystko zwykle używamy tych "parasolowatych" bo się je rozkłada jedną ręką
  • Odpowiedz
@Papilon: No bylem w Deca i ten model wizualnie ładny ale jakos (hehe) dupy nie urywa.
Szukam kogos kto uzywał tego Colemana Standard i ma porownanie. Potrzebuje 2 sztuk, wiec wolalbym wydac blizej 200 zl niz 500.
  • Odpowiedz
@otacon: Kupiłem te za 150zł z Jyska. Najwygodniejsze ze wszystkich co do tej pory testowałem. Czuć tem komfort. Są nawet lekkie ale zajebiście wielkie po złożeniu. W Jysku są bezterminowe zwroty wiec czegos jeszcze bede szukał do porównania.
  • Odpowiedz
@otacon: mały twist. w Juli usiadłem na krzesełku za 40 zł, po czym je kupiłem i pojechałem tamte oddać do Jyska. Nie to, że są jakieś lepsze. Po prostu w krzesełka z Jyska komfort to subiektywne 8/10 a w tych z Juli 7/10. Przy czym te z Julii są lżejsze i mniejsze po spakowaniu i nie bedzie mi szkoda postawić ich koło ogniska z iskrami.
  • Odpowiedz